AFSCHEID Wij vragen Uw aandacht UIT ONS MIDDEN r Het gebeurt nog al eens, dat onze personeelsleden, wanneer zij iets in het Zeskant wensen te vermelden, zij dit dan aan de Hoofdredactie te oen Haag zenden. Dit is natuurlijk fout en veroorzaakt dubbel werk en tijdverlies. Wij verzoeken U nogmaals dringend alle inzendingen, bestemd voor opname in ons blad, in te zenden bij de firmaredacteur, de Hr. M. W. Hellemans, Afd. Personeel. Op 17 Januari j.l. was de dag aangebroken, dat de hieronder genoemde medewerkers afscheid van de werf namen wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd: A. L. Middendorp, 41 jaar in dienst. Wanneer men zich nog fit voelt, valt het voor de meesten niet mee om zich te onttrekken aan de vertrouwde werkkring om over te gaan tot volstrekte rust. Dit veroorzaakt pijn. We beseffen dit volkomen. Eens is het echter zo ver. En of we het prettig vinden of niet, we moeten ons dan de gedachte vertrouwd maken, dat de ouderen plaats moeten maken voor de jongeren, dat dit een nuchter onontkoombaar feit is, waarin berust moet worden. Al beseft men dit alles ten volle, dan nog is afscheid nemen van wat toch een deel van ons leven uitmaakte, een pijnlijk iets, waarover niet te licht gedacht mag worden. Mr. H. Smulders ontving de scheidenden persoonlijk en sprak hen toe. We wensen hen een nog lange, welverdiende rust toe in goede ge zondheid. S. Ouderkerk, A. van Stijn, P. v. d. Welle, A. Soeters, 16 14 16 23 j In dienst getreden op: 12 Jan. '53: P. L. Bovenlander draaier. 19 Jan. '53: P. A. Verwey afschrijversbaas. Bevorderd met ingang van: 1 Jan. '53 R. Steenbergen tot houtscheepmakersbaas. 1 Jan. '53 G. J. Geenen timmerliedenbaas. 1 Jan. '53 D. C. Oprei baas montage a/boord. (0) 23

Het Zeskant | 1953 | | pagina 13