VAN HET BESTUUR DIK TROM vermaakte de jeugd Filmavond. Op 8 Januari j.l. hadden we wederom een filmavond. Ditmaal bestond de schotel uit enkele kleine voorfilms, gevolgd door de monumentale en spannende hoofdfilm „De Graaf van Monte Christo". Vele leden be- tuigden ons hun instemming met het gebodene, zodat wij wederom van een geslaagde avond mogen spreken. De belangstelling wat ditmaal wel buitengewoon groot. „Irene" was tot de nok gevuld met onze leden, het aantal bezoekers van deze filmavond zou nóg groter zijn geweest, indien er méér in de zaal hadden gekund. Wederom moesten een groot aantal leden teleurgesteld worden. En dit aantal was ditmaal zo groot, dat ons bestuur met steeds groter pijn „neen" moest verkopen. Het gevolg? Wel, onze voorzitter heeft het in zijn openingstoespraak reeds gezegd: er zullen in het vervolg bij het vertonen van speelfilms twee avonden achter elkaar worden gegeven. Dan zullen er geen teleurgestelde leden meer zijn en ook geen bestuursleden, die met kommer het aantal verzoeken om plaatsbewijzen als in een nachtmerrie zien groeien zonder ophouden. Het is altijd prettig om iets te organiseren voor kinderen, want dat is een dankbaar werk. Je geniet mee met hun genieten en je voelt je weer jong opnieuw bij het zien van de stralende gezichtjes. Zo was het op Zaterdag, 24 Januari, weer feest voor de kinderen van onze leden. De grote zaal van „Irene" was geheel gevuld met een joelende, snaterende troep meisjes en jongens. Een herrie dat die knapen kunnen maken!! (0) 25

Het Zeskant | 1953 | | pagina 15