2e Klasse A Res. 2e Klasse A Vlaardingen 2 H.C.S.Z.Grafobor D.O.S. '32Rozenburg G.S.S.—M.V.V. '27 RhoonDe Nationale 0—1 2—1 2—1 4—1 H.V.O. 2 m. p. in mindering G.S.S. 2—H.B.S.S. 3 Groet-Wit 2—H.V.O. 3 Excelsior M4 5—5 6—1 Res. 3e Klasse E Zwaluwen 8H.V.O. 4 35 G.S.S.—M.V.V. '27. Dit was een heel slechte wedstrijd en uit het verloop bleek duidelijk waar de schoen wrong. De gedwongen rust is de oorzaak dat onze jongens als katten in een vreemd pakhuis rond liepen te dwalen en dat de verroeste scharnieren niet mee wilden. Na de rust kwamen onze jongens er veel beter in en het was wel heel jammer dat juist in deze periode, dat wij duidelijk in de meerderheid waren, een doelpunt tegen ons werd gescoord. Zo is voetbal nu eenmaal en het is juist dat onbe rekenbare dat voetbal zijn grote bekoring geeft. Dergelijke grillen van Vrouwe Fortuna worden dankbaar geaccepteerd als zij in het voordeel uitvallen, maar als het geluk de tegenpartij ten deel valt, moeten wij dat sportief opvatten en bedenken dat ieder ten slotte zijn deel krijgt. Zeker, het is teleurstellend als men het beste spel heeft en de tegenpartij doelpunt, maar wij zijn toch sportmensen en moeten ons toch kunnen beheersen. Al dadelijk bleek dat niet alleen G.S.S., maar ook M.V.V. slecht had overwinterd. Allen liepen naar hun vorm te zoeken en van voetballen kwam maar heel weinig terecht. Onze verdediging was slecht op dreef en hoewel in de aanval soms wel aardige dingen werden gedaan, was het spel te individueel en te kort om succes te hebben. Wel werden sporadische schoten gelost op beide doelen, maar in laatste instantie waren de beide keepers te goed op dreef om toegang te verlenen tot hun heiligdom. Na de rust kwamen onze mensen er veel beter in en als de kansen benut waren, hadden wij in deze periode een veilige voorsprong kunnen ver- overeen. Voornamelijk door te kort en te slordig spel voor het doel, ging deze kans ongebruikt voorbij en een uitschieter van M.V.V. deed de schaal in hun voordeel overhellen. Na dit doelpunt bleek de tijd te kort om nog een voor ons gunstiger resultaat te bereiken en met een nederlaag van 01 verlieten wij teleurgesteld het veld. Direct na de aftrap gaan wij tot de aanval over. Het succes is echter bij H.B.S.S. en al spoedig staan we met 20 achter. Dit duurde niet lang, want Beenen weet met een mooi hard schot de achterstand te verkleinen. Daarna is de beurt weer aan H.B.S.S. en de stand is 13. De onzen pakken stevig aan en uit een aanval brengt Jongeneel de stand op 23 en als dan Eef v. d. Hoeven het net weet te vinden is de stand gelijk 33, waarmee de rust ingaat. Na de rust komt H.B.S.S. duchtig opzetten en weet weer een voorsprong te veroveren 34. Lang plezier hebben ze hier echter niet van, want uit G.S.S. 2—H.B.S.S. 3. 28 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 18