TROPICA een strafschop brengt Beenen de partijen weer op gelijke voet. Weer neemt H.B.S.S. een voorsprong, maar het laatste woord is aan ons. De onzen vechten verbeten en T. v. d. Heyden smaakt het genoegen ons vijfde doelpunt te scoren. De jongens zijn dol van vreugde. In de laatste minuten krijgt Piet v. d. Hoeven nog zeer onverwacht een kans, maar hij is zo verbluft door deze vrije schietkans, dat hij naast schiet. Zo eindigde deze door beide elftallen sportief gespeelde wedstrijd. WIJ FELICITEREN7 Februari P. v. d. Hoeven. 11 A. Schot. 12 T. Rebel. 11 W. Huiskes. 1 aarvergadering Een jaarvergadering is natuurlijk voor een vereniging een grote gebeurtenis. De grootsheid van deze gebeur tenis bleek wel uit het feit, dat zelfs veertig van de ruim honderd leden aanwezig waren. Dit is dus bijna 40%, terwijl wij slechts 30% gewend zijn. Het bestuur wilde voor de leden niet onder doen en van de vijf bestuurders waren er drie aanwezig, dus 60°/°. De scheidende commissarissen waren n.l. niet verschenen. Zij vonden het zelfs niet nodig hiervan kennis te geven. U kunt wel nagaan, dat het onder deze omstandigheden niet vreemd is, dat er voor de vacante bestuursfuncties geen candidaten waren. Dit had 'het gevolg, dat het bestuur werd ingekrompen van vijf naar drie leden. Naast het bestuur werden een inkoopcommissie, een spaarkascommissie en een kas controlecommissie ingesteld. De inkoopcommissie zal bestaan uit: de heren Minderman, Mertz en v. Kampen. De spaarcommissie uit de heren: Den Ouden, v. Ree en Muisson. Terwijl een kascontrölecommissie werd gevormd uit de heren: Koster, v. Ree en Den Ouden. Wij zijn dus toch in staat de vereniging te laten doordraaien, dank zij de medewerking van bovengenoemde Heren. Bij de heer Minderman, Briel- sestraat 2 te Schiedam zal de visbeurs worden gevestigd. O, ja, Uw secretaris werd (met applaus) herkozen, bij gebrek aan een tegencandidaat. Aangezien op 7 Januari 1954 de jaarvergadering zal worden gehouden, waarbij weer twee bestuurders aftredend zijn, willen wij reeds nu de gelegenheid openstellen, candidaten voor te stellen. Voorstel van een ingewijde: Het bestuur in samenwerking met de diverse commissies, zal, om de animo in de vereniging te verhogen bij toerbeurt bij de leden, die de jaarvergadering niet bezochten en hiervoor geen geldige reden hadden, de aquaria komen schoonmaken. Eens per maand zullen zij met een handwagen verschijnen om de verlangde vis te be zorgen. De bestellingen zullen per week worden opgehaald. Levend voer zal op Maandag, Woensdag, Vrijdag en. Zaterdag worden rondgebracht (gratis). Dit als proef een jaar volhouden. Wedden, dat het vergadering- bezoek zeker 45 zal zijn. Gaarne hierover de mening der lezers aan de bestuurders! H. v. d. D. (0) 29

Het Zeskant | 1953 | | pagina 19