WPEIMK Uil!II DJ?» -4 „GUSTO's SCHAAKCLUB" Het is niet onverdienstelijk als we eens een overzicht geven van onze huishoudelijke competitie. Een volledig beeld is het nog niet, daar er nog heel wat wedstrijden gespeeld moeten worden. De leden zelf zien wel wie hun achterstand moeten inhalen. Tracht allen daar aan mee te helpen om een zo ge~ trouw mogelijk beeld te krijgen. Als we het lijstje eens bekijken, dan blijkt, dat een groep spelers tegen elkaar opgewassen is. Ook komen we tot de conclusie, dat trouwe leden de beste krach ten zijn, gezien hun prestaties in de bondscompetities. Gusto 1 bezet dan ook een heel goede plaats in hun afdeling. Als U dit leest is de wedstrijd S.C.S. 2 achter de en staat S.B.O. 2 voor de deur. Laten we de zaak rustig doch vol strijdgeest aanpakken. Hoeveel voldoening gaf het niet, toen E.S.S. 3 met 73 werd verslagen. Wie weet wat we klaar spelen tegen S.B.O. en W.F. Tegen deze clubs moeten we er uithalen wat er bij ons in zit. Onze plaats is verzekerd, dus rustig aan. Gusto II doet zijn uiterste best om in hun hogere afdeling stand te houden. Daar schuilen ook krachten in, die méér kunnen presteren dan ze wel eens vertonen. Laat U echter nooit deprimeren door sterkere tegenstanders en tracht van Uw fouten te leren. Verder houden wij ons gaarne aanbevolen voor commentaar betreffende ons vorige nummer. Laten we allen onze club uitbreiden en sterk maken. Gezamenlijk kunnen we heel wat bereiken. Wanneer in September de bondscompetities weer beginnen, doen we een ernstige poging naar het kampioenschap. (0) 31

Het Zeskant | 1953 | | pagina 21