DANKBETUIGINGEN Ondergetekende wil mede namens zijn vrouw en kinderen zijn grote dank betuigen aan Directie, chefs, bazen, collega s, Mej. Heynen en de jongens van de voetbalkeet, voor de betoonde belangstelling en de fraaie ge schenken en bloemen, welke mij ten deel vielen ter gelegenheid van de herdenking van het feit, dat ik 40 jaar in dienst was. B. JONGBLOED. o Hiermede betuig ik mijn dank aan het personeel van de foto-, lichtdruk- en schildersafdeling voor de mooie cadeux welke ik mocht ontvangen en voor de zeer treffende woorden, welke tot mij werden gericht bij het verlaten van mijn werkkring wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. S. van NOORTW1JK o Ondergetekende dankt hiermede Directie, Mej. Heynen, Baas Mulders, voorman en collega s van de afdeling schilders voor de belangstelling ondervonden tijdens zijn ziekte. P. OUWENDIJK Mijn oprechte dank aan Directie, chefs, bazen, collega's en de Personeels vereniging voor de belangstelling ondervonden bij de herdenking van het feit, dat ik gedurende 50 jaar bij Gusto werkzaam was, en voor de mooie geschenken, welke ik mocht ontvangen. S. N. OUWENS. o— Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan Mej. Heynen en mijn col lega's voor de ondervonden belangstelling tijdens mijn ziekte en voor de versnaperingen en de mooie fruitmand. M. BESEMER. o Aan het bestuur, de leden van Tropica en allen die er aan hebben medegewerkt, in het bijzonder de Heer M. v. d. Werf, betuig ik mijn hartelijke dank voor het mooie aquarium met inhoud. H. A. J. BRÖCKLING. o Ondergetekende betuigt hiermede zijn hartelijke dank aan Directie, chefs, bazen, collega s en collega's van de brandweer voor de cadeaux, bloemen en getoonde belangstelling, bij zijn 25-jarig jubileum. W. ONDERDELINDEN. 72 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 14