„GUSTO's SCHAAKCLUB" inderdaad verbluffend. Jaap loopt met grote plannen rond, hij had het over een borstbeeld en over handdrukken en nog veel meer. In ieder geval is dit experiment aardig gelukt en ik geloof zeker, dat er van Jaap s hand nog veel meer zal komen, gezien, zoals reeds eerder gezegd zijn lust tot experimenteren en taaie doorzettingsvermogen. Wij wensen Jaap veel succes en misschien zien we hem nog wel eens op Beati met zijn gipskoppen. Wat we niet hebben kunnen dromen is gebeurd! Gusto I heeft Wilton I verslagen met 6J/£3J/£. Enige weken geleden waren we tevreden over het resultaat tegen S.B.O. 55 en dachten niet anders, of tegen Wilton hebben we geen kans We speelden zelfs met drie invallers en deze heren haalden ook nog iy2 punt binnen. Voor hen, die onze club nauwlettend gadeslaan, is het te merken, dat de speelsterkte flink vooruit gaat. Een ieder dan, die van een stevige partij schaak houdt, moet beslist eens op onze clubavond komen spelen. Het verplicht U tot niets. Naar verluid zijn er al verschillende schaakliefhebbers, die staan te popelen om zich bij ons aan te sluiten en die dan ook vanzelfsprekend hartelijk welkom zijn. In ieder geval komt Gusto's schaakvereniging goed voor de dag en staat ze op een behoorlijk peil. In ons vorige nummer maakten we kenbaar, dat de ontmoeting tussen Gusto en Veco hier plaats zou vinden. Waarschijnlijk is het zo, dat wij weer naar Amsterdam gaan. Bsprekingen hierover zijn gaande. Eén ding moet me van 't hart, als we weer naar Amsterdam gaan, bereid U dan terdege voor om een zo goed mogelijk figuur te slaan. Dit in 't bijzonder voor hen die niet clubschaken. De Schaakwedstrijd moet ons hoofddoel zijn en niet het reisje. Zij, die het tegen „Veco" op willen nemen, kunnen zich nu al reeds melden bij de Heer Winkel. P. (0) 77

Het Zeskant | 1953 | | pagina 19