G.S.S. 3—ZWALUWEN V8 Ondanks het gemis van Kiele wist ons derde elftal een keurige 30 overwinning te behalen. Hoewel beide partijen vrijwel van gelijke kracht waren, wisten de G.S.S.ers een beter gebruik van de kansen te maken. Door de Bruin werd het 10, hoewel kort daar na de stand haast weer gelijk werd. Anton Oosthof speelde de bal in het beruchte gebied met de hand, maar de strafschop die hiervan het gevolg was, werd door Kraay keurig gestopt. Na de rust werd het al spoedig 20. Toen Bezemer bij een aanval op ongeoorloofde wijze van de bal werd gewerkt, kende de scheidsrechter ons eveneens een strafschop toe. Heymans maakte geen fout. C. de Bruin maakte 20 min. voor het einde aan alle onzekerheid een einde en bracht de stand op 30. CH. Een gelukwens aan het eerste elftal, dat zo fraai onze aloude tegen stander G.T.B. met 52 in het zand deed bijten. Dat geeft weer moed voor de toekomst. Jammer dat wij deze vorm niet wat eerder bereikten v.H. G.S.S. ONTNAM G.T.B. HAAR LAATSTE KANS. In een prettig gespeelde wedstrijd slaagden de G.S.S.ers er in G.T.B. met 52 kansloos te kloppen. Voor de rust waren onze jongens reeds het meest in de aanval, maar weer ontbrak de nodige stootkracht om tot succes te komen. G.T.B. nam tegen de verhouding in na een half uur spelen de leiding. Bij een aanval kwam de bal bij de G.T.B. rechtsbuiten, die met een laag schot de score opende. Deze achterstand had een goede uitwerking op de G.S.S.ers. Steeds kwamen wij weer voor het G.T.B.doel enige ballen vlogen tegen het houtwerk, o.a. een hard schot van Smits. Kort voor de rust slaagde Verwey er toch nog in de stand in evenwicht te brengen. Wie na de rust gedacht had een G.T.B.-overwicht te zullen zien, kwam bedrogen uit. Met de wind enigszins tegen, speelden onze jongens als in hun beste jaren. De bal werd goed laag gehouden en ging van man tot man. G.T.B. kwam er vrijwel niet aan te pas. Zonder uitzondering verdienden alle jongens een pluim voor hun moedig volhouden. De stand ging met de regelmaat van een klok omhoog tot 51 (doelpunten van Verwey 1, van Dijk 2 en de Nijs 1). Kort voor het einde slaagde G.T.B. er nog in de achterstand tot 52 tc verkleinen. De G.T.B.ers toonden zich deze middag sportieve ver liezers. Voorts nog een eervolle vermelding voor scheidsrechter Ringlever, die deze wedstrijd op kundige wijze heeft geleid. (Kon wegens plaatsgebrek in het vorige nummer niet worden opgenomen.) CH. D.V.O. '32/4—G.S.S. 3. Daar het derde elftal spelers had moeten afstaan, stonden wij in Vlaar- dingen met een gebroken ploeg. Ondanks deze handicap konden onze jongens het tot de rust aardig houden, gezien de 01 achterstand. Daarna ging de numerieke minderheid en als gevolg daarvan de vermoeidheid een woordje meespreken. Ons negental kon het niet langer bolwerken (0) 79

Het Zeskant | 1953 | | pagina 21