JUBILEUM W. ONDERDELINDEN de waarderende toespraken aan, terwijl Mevr. Jongbloed „in de bloeme tjes" werd gezet. Op 7 April vond de ontvangst van de jubilaris door de Directie plaats. Mr H. Smulders voerde hier het woord en overhandigde hem een geschenk onder couvert, benevens een oorkonde. Mr Melchers sprak namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel en schonk hem de legmedaille en het Vererend Getuigschrift van genoemde Maatschappij. De brander W. Onderdelinden, die op 23 April j.l. de dag herdacht, dat hij 25 jaar geleden bij Gusto zijn intrede deed, was de eerste jubilaris, die in de geheel gerestaureerde cantine werd gehuldigd. Velen waren op 22 April samengekomen om hiervan getuige te zijn. De jubilaris werd toegesproken door de Heer van Wieringen, bedrijfsleider en door de Heer Groeneweg, die namens de collega's het woord voerde. Mooie geschenken werden hem namens het Dorusfonds en zijn collega's aangeboden. Mevrouw Onderdelinden werd met bloemen geëerd. De jubilaris is ook lid van de bedrijfsbrandweer. Zijn medecorpsleden huldigden hem eveneens en boden hem een geschenk aan. Vandaar de bijzondere foto. De volgende dag vond de ontvangst en de huldiging door de Directie plaats. De Heer F. Smulders sprak hier waarderende woorden en overhan digde de jubilaris een herinneringsgeschenk en een enveloppe met inhoud, terwijl hij hem tevens, namens de Maatschappij van Nijverheid en Handel, de legpenning en het Vererend Getuigschrift schonk. 66 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 8