IDEEËNBUS FEESTAVOND GEPENSIONNEERDEN FABRIEKSARTS Een premie van 25.werd toegekend aan de Heer P. de Hoogh voor bet vinden van een snellere methode om bouten in luiken te maken. Aan de Heer C. L. Fagel (Slikkerveer) werd eveneens een premie van 25.toegekend voor inzending van een idee betreffende verstelbare leider voor het knippen van klinknagels. De Revue „Wij bouwen een schip die op 11 April 1953 door de Per soneelsvereniging voor de leden was opgevoerd, beleefde ene tweede opvoering op 13 April d.o.v. op de feestavond, die door de Directie van de Werf Gusto aan de gepensionneerden en hun dames werd aan geboden in Gebouw Irene te Schiedam. Direct na het openingsnummer verscheen de Heer Mr. H. J. A. M. Smulders op het toneel om de oudgedienden hartelijk welkom te heten. Hij herinnerde eraan het vorig jaar te hebben gezegd, dat zulk een avond waarschijnlijk in 1953 nog eens zou worden gehouden, en wees er op, dat de Heer Nieuwenhuis en zijn medewerkers maandenlang hebben gewerkt om dit resultaat te bereiken. Voorts waarschuwde hij er voor, de bouw van een schip, zoals dat deze avond zou plaats vinden, niet al te letterlijk te nemen, omdat de oudgedienden dan de overtuiging zouden krijgen een goede dertig jaar te vroeg te zijn geboren. Tenslotte wenste hij de aanwezigen een prettige avond. En toen ging de revue weer verder. Toneel, zang, dans en muziek wis selden elkaar af in bonte mengeling en er is genoten en hartelijk gelachen. In de pauze zorgden Mej. Heynen en haar staf voor koffie en sigaren. Aan het slot van de avond bracht Mej. Heynen de dank van de ge pensionneerden over aan de Personeelsvereniging, aan de Heer Nieuwen huis en zijn medewerkers, aan de Heer van Toorn en zijn orkest en aan Mej. van Dijk, die de zorg voor de balletten had. Dit dankwoord ging vergezeld van een toepasselijk geschenk. Wij hebben de indruk, dat de oude Gusto-werkers met plezier nog weer eens een schip hebben zien bouwen. Als opvolger van wijlen Dr R. H. M. Geerdes is tot bedrijfsarts benoemd: Dr J. Albronda. Dr Albronda heeft zijn werkzaamheden op 1 Mei 1953 aangevangen. Hij is tevens benoemd als bedrijfsarts te Slikkerveer. Voor het bedrijf te Schiedam wordt hij bij ontstentenis vervangen door de arts L. H. Geerdes en voor het bedrijf te Slikkerveer door de arts F. W. Henderson. Ter kennis van het personeel wordt gebracht, dat Dr Albronda te Schiedam spreekuur zal houden op Maandag t/m Vrijdag te 2 uur n.m. en op Zaterdag te 8.30 uur v.m. Te Slikkerveer houdt Dr Albronda spreekuur op Maandag t/m Vrijdag te 4.30 n.m., op Zaterdag is er te Slikkerveer geen spreekuur. (0) 67

Het Zeskant | 1953 | | pagina 9