VERKIEZING FABRIEKSKERN - In verband met het periodiek aftreden van de helft der kernleden vonden er in de loop van de maand Mei verkiezingen voor de Kern plaats. Bij enkelvoudige candidaatstelling werden gekozen: G. v. d. Schee H. van Zwol R. Kop C. Groeneweg J. Waterreus G. Meyers W. van Noortwijk W. v. d. Water J. Koppenhage W. Trömer P. Slabbekoren bankw. buiten gieterij Magazijn personeel modelmakerij schilders ijzerwerkers binnen -H. lassers binnen branders en aut. lassers luchtploeg electr. en kraanrijders timmerlieden. In de afdeling Koperslagerij waren twee candidaten gesteld. De Heer Korporaal werd met grote meerderheid van stemmen gekozen. De Heren J. Broekmeyer, W. de Haas, B. Muilwijk en J. Verkade hebben de kern verlaten, zij stelden zich niet herkiesbaar. De Kern ziet er thans als volgt uit: 1. D. Kooyman bankwerkerij binnen 2. G. v .d. Schee bankwerkerij buiten 3. J. G. van Straaten draaierij 4. H. van Zwol gieterij 5. L. de Ruiter sjouwers alg. dienst 6. R. Kop magazijn personeel 7. P. Slabbekooren timmerlieden 8. C. Groeneweg modelmakers 9. H. van Loon houtscheepmakers 10. J. Waterreus schilders 11. A. Boomert ijzerwerkers buiten 12. G. Meyers ijzerwerkers binnen 13. W. van Noortwijk el. lassers binnen 14. B. Dubois el. lassers buiten 15. W. v .d. Water branders en aut. lassers 16. W. v. d. Poel constr. werkers en smeden 17. J. Koppenhage luchtploeg 18. J. Korporaal koperslagerij 19. W. Trcmer electr. en kraanrijders Bestuur: G, Meijers, voorz.; A. Boomert, 2e voorz.; G. v. d. Schee, secr. (0) 87

Het Zeskant | 1953 | | pagina 13