TROPICA Op de laatstgehouden jaarvergadering is er veel te doen geweest over de vestiging van de „visbeurs". Het was steeds erg moeilijk om hiervoor een goede oplossing te vinden. Uiteindelijk bood ons gastlid dc Heer Minderman aan, de vele zorgen, die aan hel houden van een visbeurs nu eenmaal verbonden zijn, op zich te nemen en hiervoor ruimte beschikbaar te stellen. Van deze plaats willen wij de Heer Minder- man nogmaals danken voor dit aanbod en zijn spe ciaal voor hem erg blij, dat wij hem met deze moei lijke taak niet langer behoeven te belasten. Het is ons namelijk gelukt door medewerking van de Directie, Mej. Heynen en de Heer Hellemons, toe stemming te verkrijgen om een aquarium te plaatsen in de gerestaureerde fabriekscantine. Naast de reeds bestaande bak, is er nu dus een z.g. sloot bijgekomen. Naast de hierboven reeds genoemde personen, willen wij onze dank betuigen aan allen, die dit mogelijk hebben gemaakt. Een bijzonder woord van dank zijn wij nog verschuldigd aan de Heer de Lange, die niet alleen de reinheid van de cantine hoog houdt, maar tevens op de reeds bestaande bak steeds een wakend oog heeft gehouden en dit zonder twijfel ook op onze nieuwe aanwinst zal doen. Zulke leden zijn .onbetaalbaar De visbeurs is er nu dus. Iedereen, die hieraan kon medewerken heeft dit ook gedaan. Wij hopen dan ook, dat alle leden zonder uitzondering de wensen van het bestuur zullen willen vervullen. De visbeurs wordt gehou den vanaf 30 Mei elke Zaterdag van 11.55 (5 voor 12) tot 12.30 uur (half een). Het heeft dus geen zin, om zich vóór 11.45 bij de cantine op te stellen. Wij verzoeken li daarom dringend, dit niet te doen, omdat dit onherroepelijk moeilijkheden zal opleveren, met alle onaangename gevol gen daaraan verbonden. Das: Kom niet te vroeg. Werk mee om alles snel en ordelijk te laten ver lopen. H. v. d. D. 92 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 18