DANKBETUIGINGEN K.W.F.-lucifers voor enkele maanden afstaan aan het Nationaal Ram penfonds", De lucifers werden voorzien van een speciaal etiket en kwa men als K.W.F.-Ramplucifers in de handel. Het succes was groot. In 3 maanden kon een bedrag van 80.000,aan het Rampenfonds worden afgedragen. Nu is echter het ogenblik gekomen, waarop het Koningin Wilhelmina Fonds de baten van de K.W.F.-lucifers niet langer kan ontberen. De op brengst hiervan komt dus thans weer ten goede aan de kankerbestrij ding, de taak waartoe het Fonds op instigatie van Zijn Koninklijke Naamgeefster geroepen werd. K.W.F.-Ramplucifers worden nu weer K.W.F.-lucifers voor de kanker bestrijding. Blijf K.W.F.-lucifers vragen, ook nu, juist nu. De kankerbestrijding heeft Uw hulp meer dan ooit nodig. De verantwoordelijkheid, die het Koningin Wilhelmina Fonds ten opzichte van de kankerbestrijding heeft aanvaard, kunt U zeer eenvoudig helpen verlichten. Het motto, waaronder de K.W.F.-lucifers in de komende maanden ver kocht zullen worden, zal zijn: „In de keuken een pak en een doosje in Uw zak". Laat dit ook het motto zijn, waaronder ze gekocht zullen worden. U betaalt 30 cent voor een pak lucifers, dat 30 cent waard is; het Ko ningin Wilhelmina Fonds ontvangt 5 cent, die, tezamen met al die andere stuivertjes van al die andere pakken K.W.F.-lucifers een mensenleven waard kan zijn. Langs deze weg betuigt ondergetekende nogmaals zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's, voor de bewijzen van belangstelling, ondervonden bij de herdenking van het feit, dat hij 40 jaar bij Gusto in dienst was en ook voor de prachtige geschenken, welke hem bij die ge legenheid werden geschonken. enpiiopn Ondergetekende betuigt hiermede zijn oprechte dank aan zijn chef, col lega's en personeel voor de waarderende woorden bij zijn afscheid van de werf Gusto op 30 Mei jl„ tot hem gericht en voor het prachtige ge schenk dat hij mocht ontvangen. pnriF Hiermede betuig ik mijn oprechte dank voor de vele blijken van belang stelling en de attenties, welke ik van de zijde der directie, van de chefs en de collega's van afdeling staalbouw, mocht ontvangen. M. SOETERBOEK. Ondergetekende dankt hiermede bazen en collega's voor de hartelijke woorden tot hem gesproken en voor de mooie cadeaux, welke hij mocht ontvangen bij het verlaten van zijn werkkring, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. g WIEGEL 98 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 12