VAN HET BESTUUR PROGRAMMA 1953/1954 PLAATSKAARTEN Het Bestuur van de P.V. heeft zich al reeds weer beraden over het pro gramma voor het seizoen 1953/1954 en wij mogen U wel verklappen, dat er weer vele mooie en leerzame uitvoeringen zullen worden gegeven. Voor de eerste maanden van het nieuwe seizoen kunnen wij het program ma reeds bekend amken. Het ziet er als volgt uit: 15 en 16 September 1953: voorstelling van de film „Circus Cavalcade" in gebouw Irene. 1 October 1953: optreden van het gezelschap Magna Pete met het stuk „In Londen staat een huis" in Lommerrijk. 29 en 30 October 1953: filmvoorstelling van de film „Jamaica Inn" in ge bouw Irene. 16 November 1953: documentaire film over Amerika in gebouw Irene. Wij vertrouwen, dat evenals in het vorige seizoen weer velen onze avonden zullen bezoeken. Het Bestuur zal in de eerstvolgende Algemene Vergadering een regeling omtrent het beschikbaar stellen van plaatskaarten voor de uitvoeringen der P.V. aan de orde stellen. Aanvankelijk werden aan ieder lid voor elke uitvoering twee kaarten toegezonden, waarvan echter niet steeds gebruik werd gemaakt. Toen door de aanwas van het ledental het probleem van de „plaatsnood" zich deed gelden, besloten wij de kaarten slechts op aanvraag te verstrekken. Dit systeem heeft goed voldaan. Er zijn echter verscheidene leden, die drie, vier of meer kaarten aan vragen. Tot nu toe is daartegen geen bezwaar gemaakt. Nu het aan vragen van meer dan twee kaarten hoe langer hoe meer gaat voorkomen, menen wij, dat tegenover dit meer dan normale profijt, dat de betrokkene van de P.V. trekken, een zij het geringe vergoeding voor de P.V. 100 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 14