GOEDE SPORT STAALT De Gusto-oudjes roeren zich 1 bodemzand, waardoor een kuiltje in het zand ontstaat en een eventueel hierin verborgen voedseldier, bijv. een muggenlarf bloot komt en door de vis buitgemaakt kan worden. Stelselmatig wordt dan ook de bodem van het aquarium op deze wijze doorzocht. De gehele aard en het voorkomen van deze prachtige, tot de „Cycliden" behorende vis heeft iets koninklijks, zodat de benaming „Koning der vissen" dan ook wel begrijpelijk is!!! C. A. S. Secr. A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam W. Red. H. L. v. Holten, Hargsingel 19, Schiedam. Na een generale repetitie tegen de veteranen van S.V.V.-Martinet kwam de Gusto-ploeg tegen de heel oude glorie van S.V.V. in het veld. De opstelling der elftallen: S.V.V. doel: L. Pronk achter: Jongerius - Speyer midden: Osterholt - Zonneveld - Bras voor: van Doorn - Smith - de Bruyn - Overheul - Scheepmaker. Gusto. doel: Koelewijn achter: Bisschop - Zweers midden: Hooikaas - van Beekum - Penning voor: Bijloo - de Regt - de Ruiter - Koenderman - Overweg. DE WEDSTRIJD. De eerste aanvallen zijn voor de S.V.V. vossen: de schoten zijn echter te hoog gericht en Jos Koelewijn krijgt gelegenheid zich te rekken. Aan de andere kant is het Jan Koenderman die over de driehoek knalt. Bij een goed doorzetten van Jaap Bijloo schiet Koos de Ruiter tegen doelman Pronk op. Een goede corner, weer van Bijloo, wordt door Koos hard ingekopt en door l.back Speyer van de lijn gehaald. De Gusto voorhoede zit goed op de bal met als stuwer Leen de Regt (Oudenaarde let op Uw saeck). De S.V.V. middenvoor Arie de Bruyn loopt nog al eens een keertje in de Zweers-Bisschop buitenspel-val. Hooykaas belet dan op het laatste nippertje l.binnen Overheul te doel punten. Een onbesuisde bal van Arie Bisschop wordt door Jaap Matthews keurig afgekopt en voor doel geplaatst waar l.buiten Overweg tegen de lat kopt. Jan Koenderman loopt warm en geeft een gemeen kntje. Ook „Jantje" Penning neemt de r.buiten van Doorn en Zweers moet corder werken. Arie de Bruyn krijgt van de zeer goede spil Zonneveld (0) 103

Het Zeskant | 1953 | | pagina 17