.HTING. ZIEKMELDINGEN STALLING RIJWIELEN Zoals bekend, moeten de ziekmeldingen schriftelijk worden gedaan. Het komt meermalen voor, dat de zieken per post een ziekmelding inzenden, doch de kaart of brief niet voldoen de frankeren, zodat die ziekmeldingen met strafport worden belast. Ziekmeldingen met strafport worden onherroepelijk geweigerd. Het gevolg hiervan kan zijn, dat de zieke geacht wordt zich te laat ziek te hebben gemeld, met alle gevolgen van dien. Men lette er dus op de ziekmeldingen, die per post worden verzon den, voldoende te frankeren. Soc. Afd. We hebben een behoorlijke rijwielstalling, waar men gratis zijn fiets kan opbergen. Men krijgt er zelfs een vaste, genummerde plaats. Als U nu denkt, dat iedereen een dankbaar gebruik van deze instelling maakt, dan hebt U het mis. Er zijn er, die hun rijwiel liever buiten tegen het gebouw, onder een boom, of tegen de gevels van anderen zetten en daardoor vanzelfsprekend overlast veroorzaken. In gemoede gevraagd: is dit nu nodig? En waarom handelt men zo? Louter uit gemakzucht? Of komt men altijd op het nippertje, zodat er geen tijd meer overblijft om zijn fiets naar de stalling te brengen? Of heeft men 's avonds zo'n haast om weg te komen, dat de tijd, nodig voor het ophalen van de fiets, er niet af kan? Zoals bekend, kon niet worden toegestaan, dat men de rijwielen tegen de gevel van het hoofdgebouw plaatst. Doet men het toch, dan loopt men gevaar, dat de fiets wordt weggehaald en opgeborgen. Jammer genoeg koos men toen een andere plaats om het karretje neer te zetten maar men bleef de stalling negeren. We doen daarom nogmaals een beroep op U: breng Uw rijwiel in de stalling! Afgesproken? 94 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 8