c~,ïïledewerkeró aan [eókant De verblijven zijn zeer eenvoudig, doch smaakvol ingericht. Het beman- ningsverblijf is in het voorschip ondergebracht, terwijl de kapitein en de motordrijver elk een hut in het achterschip hebben, terwijl hier ook de keuken is ondergebracht. Op dek vindt men van voorschip naar achterschip ten eerste de electr. ankerlier, ten tweede een lichtmast en daarna de ingangskappen naar be- manningsverblijf en pompkamer, vervolgens de zgn. trunks op olie en watertanks, met ontluchtings-inrichting enz. Daarna volgt de stuurhut die aan de achterzijde opengehouden is, en de dekopbouw boven de machine kamer met verblijven van de kapitein en machinist, terwijl op het achter schip een reddingsboot met davit geplaatst is. Over het bemanningsverblijf op het voorschip, alsmede over het gehele achterschip is een zonnetent aangebracht om de tropische verzengende zon nestralen te weren. Zeer binnenkort zal de tanker, tezamen met de cutterzuiger CO 214 in één sleep door L. Smit Co's Int. Sleepdienst naar de plaats harer bestemming Chittagong, worden versleept. WIJ PRESENTEREN U REDACTIE-COMMISSIE VAN GUSTO: v.l.n r. P. J. Mulders, M. W. Hellemons. firmaredacteur en J. A. Broekmeijer. Het Gusto-firmanieuws heeft een zodanige omvang, dat de vraag rijst wat nu eigenlijk de bijlage is. „Het Zeskant" of het Gusto-nieuws. Geen won der ook, want in zo'n bedrijf met tweeduizend werknemers, is er altijd het nodige aan de hand. De Gusto-firmaredacteur, de Heer Hellemons, staat daarom in zijn taak niet alleen, doch wordt bijgestaan door een aparte redactiecommissie. Hier boven een foto van deze heren, van wie sommigen ook weieens een bijdrage voor het Algemeen Gedeelte van „Het Zeskant" leverden. 100

Het Zeskant | 1953 | | pagina 4