Chlitvoerincjen PERSON EEL VERENIGING door een ander blijspel n.l. „Het witte schaap van de familie Daarna nam de voorstelling een aanvang. Het was te betreuren, dat het begin gestoord werd door het met veel (té veel) rumoer binnenkomen van laatkomers. Is het nu werkelijk zó moeilijk om op tijd aanwezig te zijn? Het gezelschap Magna Pete heeft ons hartelijk doen lachen. De uitbeel ding van de verschillende rollen was in een woord voortreffelijk. Het kan er, naar wij vernamen, bij velen nog niet in, dat dit een groep „ama teurs" is! Een bijzonder woord van lof voor de heer des huizes en voor de burgemeester, waarmede wij de overige leden van het gezelschap ech ter niet te kort willen doen. Het is zeker op zijn plaats dit woord van hulde en dank uit te breiden ook tot de man achter de schermen, de regisseur, de heer Welling, die zijn troep tot zulk een prachtige prestatie heeft gebracht. Voor de aanvang en in de pauze heeft de heer Van Toorn met. zijn orkest de avond opgeluisterd, en zulks op de wijze, die wij van hem en zijn medewerkers gewend zijn. Aan het slot bracht de Voorzitter de dank van de Personeelsvereniging over aan het orchest en aan Magna Pete. Helaas hebben niet allen dit dankwoord kunnen horen, want zodra het doek zakte, begon er een run naar de vestiaire. En toch was het nog niet zo laat! Is het teveel moeite om ook tegenover degenen, die een gehele avond voor ons in touw zijn geweest, de beleefdheid in acht te nemen? Volgende keer beter! Afge sproken? In de op 30 September j.l. gehouden ledenvergadering is gevraagd tijdig de data van de uitvoeringen van de P.V. bekend te maken, opdat de leden die dagen vrij kunnen houden. Hier volgen ze: 16 Nov. 53: Irene, documentaire film. 14 Dec. 53: Lommerrijk: toneeluitvoering. 19 Dec. 53: Irene: kindervoorstelling. 12 Jan. 54: Irene: documentaire film. 3 en 4 Febr. '54: Irene: speelfilm. 25 Febr. '54: Lommerrijk: toneeluitvoering. 26 Maart '54: Irene: lezing. 10 en 11 Mei '54: Irene: speelfilm. 5 Juni '54: Lommerrijk: cabaretvoorstelling met bal na. 10 Juni '54: Irene: filmvoorstelling in samenwerking met Tropica. HET BESTUUR. (0) 139

Het Zeskant | 1953 | | pagina 17