VAN HET BESTUUR Op 30 September jl. werd in „Irene" de algemene jaarvergadering gehou den. Er waren, schrik niet! 23 leden opgekomen. Toch was dit een voor uitgang, want de vorige ledenvergadering werd door slechts 14 leden be zocht. Volgende keer beter, zullen we maar hopen. De voorzitter merkte nog langs z'n neus weg op, dat het ook nooit goed is. Vroeger kwam men niet, omdat je in de cantine op 'n droogje zat en, nu we naar elders zijn verhuisd, waar 't minder droog is, komt men evenmin. Enfin, de vergade- ring ging toch door en had zowaar nog een prettig en geanimeerd verloop. Er werd heel wat afgebabbeld, zodat de voorzitter pas tegen 11 uur de vergadering kon sluiten. De voornaamste punten, die behandeld werden, waren. het jaarverslag van den penningmeester, dat werd goedgekeurd; de heren C. Bode, J. Zweers en A. Bijloo, vormende de kascommissie, deelden mede, dat zij de boeken en bescheiden van de penningmeester hadden nagezien en in orde bevonden; tot leden der kascommissie voor het volgend jaar werden benoemd de heren N. Bakker, Reynders en Vraudeunt, en als reserve-leden werden benoemd de heren Meeuse en Tamminga; de begroting voor het volgend jaar werd goedgekeurd; over het zalenprobleem werd langdurig gespro ken. Aanbevolen werd het eens met de Stadsgehoorzaal in Vl'aardingen te proberen. Een goede oplossing kon niet aan de hand worden gedaan; De plaatsverdeling vormde eveneens een onderwerp van gesprek, maar ook in deze geen uitvoerbare oplossing; de contributie werd op 't oude peil gehandhaafd; het voorstel tot heffing van een bedrag voor introductiekaarten werd aan genomen; 154 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 16