het veld en daarbuiten. Misschien was de nederlaag van 31 ook wel gedeeltelijk een gevolg van de minder goede verhouding tussen de spelers. De maat was echter nog niet vol, want toen wij de volgende Zaterdag op de pont naar Rozenburg stonden, bleken wij maar liefst vijf invallers te hebben. De jongens hebben hun uiterste best gedaan en het heeft zeker niet aan goede wil ontbroken. Wij hadden echter geen geluk en de uitslag van 40 was beslist onverdiend. Gezien de verhoudingen in het veld zou een gelijk spel zeker niet g,ek geweest zijn. Een belangrijk ding was echter dat wij een buitengewoon gezellige en sportieve wedstrijd hadden ge speeld en dit was toch ook winst. Deze winst boekten wij ook tegen Vlaardingen op ons terrein. Bovendien werd de wedstrijd met liefst 71 gewonnen. Jammer dat wij die doelpun ten niet wat beter verdeeld hadden. Als wij er een stuk of vijf van in andere wedstrijden hadden gemaakt, stonden wij er heel wat beter op. Maar deze overwinning geeft in ieder geval weer heel wat moed voor onze volgende wedstrijden. Onze jongens van het derde hebben de wind niet mee dit jaar. De tegen standers zijn zwaarder dan verleden jaar en onze ploeg is niet meege groeid. Wij begonnen tegen M.V.V. 2. terwijl wij verleden jaar tegen M.V.V. 3 moesten uitkomen. Zij gaven ons geen schijn van kans, gezien de uitslag 60 in ons nadeel. Dat wij echter niet helemaal kansloos zijn, bleek in de volgende wed strijd, die ging tegen V.D.L. 2, dus ook een hoger elftal dan vorig jaar. Wij verloren met 45 en waren zeker niet de minderen. Na een week rust traden wij op ons veld tegen H.B.S.S. in het krijt en zowaar had dit met een beetje geluk een overwinning kunnen zijn. Wij stonden na de rust met 31 voor en dank zij enkele bokken, die in de verdediging werden geschoten, werd het toch nog 33. Jammer, dit was onze kans. Ook ons uitstapje naar Rozenburg leverde niet veel op (behalve een hei paal van een brood voor de Bruin). Met een 50 nederlaag werden we naar huis gestuurd, 't Is niet veel jongens, één punt uit vier wedstrijden. Nog een schepje er op, niet te egoistisch spelen en wij zullen heus nog wel wat puntjes verzamelen. 160 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 22