Art. 5. Vergoeding carenzdagen (wachtdagen). 1. Na afwezigheid van 3 werkdagen wegens ziekte volgt een uitkering over Yz Carenzdag. 2. Na afwezigheid van 6 werkdagen wegens ziekte volgt een uitkering over totaal 1 Carenzdag. 3. Na afwezigheid van 9 werkdagen wegens ziekte volgt een uitkering over totaal \Yz Carenzdag. 4. Na afwezigheid van 12 werkdagen wegens ziekte volgt een uitkering over totaal 2 Carenzdagen. Deze regeling geldt alleen in die gevallen waarbij 2 volle Carenzdagen worden gemaakt. Is op de le Carenzdag nog gewerkt, dan worden de uitkeringen 1 en 2 hiermede verminderd. Vallen de Carenzdagen op Zaterdag en Zondag, dan wordt eerst na afwezigheid van 12 werkdagen uitkering gegeven over de Zaterdag. In alle gevallen geldt de Zaterdag voor een halve dag. Men moet echter 4 maanden lid zijn van het fonds om voor deze uitkering in aanmerking te komen. De uitkering van het aanvullingsfonds plus de totale uitkering van het ziekenfonds der Werf Gusto mogen de 90% van het normale inkomen niet overschrijden. Art. 6. Het fonds wordt beheerd door een bestuur, bestaande uit 5 leden (voor zitter, secretaris en 3 commissarissen). De voorzitter en 1 lid zijn uit de fabriekskern Schiedam, een ander lid uit de fabriekskern Slikkerveer, aangevuld met twee andere werknemers, die lid zijn van het fonds. Uit de 5 bestuursleden wordt een secretaris aangewezen. De zittingsduur is twee jaar. Elk jaar treedt een gedeelte van het bestuur volgens rooster af: 1 voorzitter en 1 commissaris, daarna 1 scretaris en 2 commissarissen. Alle bestuursleden zijn terstond her kiesbaar. Art. 7. Bezittingen van (het fonds. De bezittingen van het fonds worden beheerd door de loonafdeling. Art. 8. Vergadering van het bestuur. Het bestuur vergadert zo dikwijls als de voorzitter dit nodig acht, of zulks door tenminste 3 bestuursleden wordt gewenst. Art. 9. Verslag toestand van het fonds. Zo spoedigi mogelijk na afloop van elk jaar zal door publicatie een finan cieel verslag betreffende het fonds over het afgelopen jaar aan de leden worden bekend gemaakt. 34 (0)

Het Zeskant | 1954 | | pagina 8