^jouden gekakel Art. 10. Liquidatie. Bij opheffing van de fabriek of bij verandering der wettelijke voorschriften wordt het fonds automatisch opgeheven. De aanwezige bezittingen zullen in de eerste plaats aangewend worden tot het verzekeren van de lopende uitkeringen. Art. 11. Wijziging reglement. Wijzigingen in het reglement treden niet in werking, alvorens het bestuur van dit fonds overleg heeft gepleegd met de fabriekskern. Art. 12. Bekendmaking van het reglement. Het bestuur zorgt dat een volledig exemplaar van dit reglement in het Zeskant wordt opgenomen. Hetzelfde geldt voor wijzigingen in het reglement. Art. 13. In gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist het bestuur. Art. 14. Dit reglement treedt in werking op 25 Juni 1948. De Fabriekskern. In de periode van 25 Mei t/m 7 Juni 1954 zal in ,,Ahoy" een internatio nale tentoonstelling ter bevordering van handvaardigheid en vrije tijds besteding worden gehouden. Het personeel van vele bedrijven, o.m. van de B.P.M., Philips, Unilever, R.D.M., zullen aan deze tentoonstelling deelnemen. Op een aantrekkelijke suggestieve en leerrijke wijze zal het werk van amateurs op het. gebied van modelbouw, miniatuur-techniek, radio, film, schilderen en tekenen, boetseren, tapijtknopen, fotografie, dameshandwerken, verzamelingen enz. worden geëxposeerd. Een paar jaar geleden hebben wij ook eens een dergelijke tentoonstelling op de werf gehouden en toen bleek, dat onze knutselaars aardig voor de dag kwamen. Waarom zouden we dan nu niet meedoen? Wij zijn gaarne bereid te trachten een stand op „De Gouden Schakel te verkrijgen. We moeten dan echter 'tevoren weten wie er aan mee zullen doen en welke voorwerpen zullen worden ingezonden. Zij, die hiervoor interesse hebben, gelieven zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de voorzitter van Beati, Bs. Mulders, afd. Schilders. (0) 35

Het Zeskant | 1954 | | pagina 9