CABARETAVOND Oiity ^~L?ervoort Op Zaterdag, 5 Juni j.l. was het dan zover, dat we ons konden opmaken om de slotavond van t seizoen 1953-1954 in Lommerrijk" te gaan vieren. We hadden hiervoor het gezelschap van Willy Vervoort geëngageerd. En dat we hiervan geen spijt behoeven te hebben, zullen de leden wel willen beamen. Willy Vervoort en zijn medewerkers hebben ervoor gezorgd, dat we niet alleen een waardig s'ot van het seizoen kregen, maar tevens hebben zij ons wel een zeer prettige avond bezorgd, waarover nog lan,g zal worden gesproken. Alle artisten, die die avond voor het voetlicht verschenen brachten hun nummer op navolgbare wijze en. Willy zelf was er goed in. Hij zei, dat dit te danken was aan het publiek, dat prettig reageerde en daardoor de artisten stimuleerde om zich ten volle te geven. Het Entr acte Ensemble onder leiding van de heer v. Toorn, zorgde voor de aanvang en tijdens de pauze voor gezellige muziek, zoals we dit van het Ensemble gewend zijn. Toen om 11.30 uur het cabaretprogramma was beëindigd, begon een geanimeerd bal, dat zonder onderbreking en zonder verslapping tot 2 uur duurde. Voor velen kwam het slot nog veel te vroeg. De belangstelling voor deze avond was bijzonder groot. Het beschikbaar aantal plaatsen moest met kunst en vliegwerk nog worden uitgebreid En nog waren er teleurgestelden, die hun aanvraagformulier te laat hadden ingeleverd en daardoor tot grote spijt van het bestuur moesten worden af gewezen. Er kon geen kip meer bij! We zagen onder de aanwezigen veel personeelsleden van Gusto, die tot dusver nog verzuimden lid van de P.V. te worden. Op de een of andere manier hebben zij zich toegangsbewijzen weten te verschaffen. We zul- i™ ej ™ets van ze99en- We vonden dit niet leuk. U begrijpt wel waarom. Wordt het nu geen tijd om lid te worden? (0) 89

Het Zeskant | 1954 | | pagina 15