x- DANKBETUIGINGEN X> X- X- Ondergetekende betuigt hiermede zijn dank aan Directie, mej. Heynen, chefs, collega's en magazijnpersoneel voor de belangstelling, welke hij bij de herdenking van zijn, 25-jarig dienstverband mocht ondervinden en voor de fraaie geschenken, welke hem werden aangeboden. J. Huyzer. Het is mij een behoefte mijn hartelijke dank te betuigen aan Directie, Mej. Heynen, chef, bazen en collega's voor de waarderende woorden en goede wensen, welke werden geuit bij mijn pensionnering. Tevens mijn oprechte dank aan alle leden van het „Zonnewiel" voor het mooie cadeau en aan alle vrienden van de afd. gereedschapmakerij voor de aardige verrassing, mij bereid. Maar bovenal dank ik allen voor de vriendschap en de colle gialiteit, welke mij zo ruimschoots zijn ten deel gevallen gedurende mijn 34-jariq dienstverband. E. A. Rissema. Hartelijk dank aan Directie en Mej. Heynen voor de prettige vacantie- dagen, welke wij mochten doorbrengen in het Gusto-kamp. Alle Kampeerders. Ik wil langs deze weg nogmaals alle collega's hartelijk dank zeggen voor de mij tijdens mijn ziekte qeschonken fruitmand. A. Maasdam. Aan de Directie van de Werf Gusto mijn hartelijke dank voor de betoon de belangstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn goede man. Mevr. Wed. HomburgSwaak. De gepensionneerden van, de Werf Gusto betuigen de Directie hun harte lijke dank voor de anthraciet, die zij ook dit jaar weer mochten ontvangen. Ondergetekende betuigt hiermede haar hartelijke dank aan Directie, Mej. Heynen, bazen en personeel voor de belangstelling en medeleven bij het overlijden van haar man, G. J. Royers. Mevr. Wed. C. Royersden Held. 102 (0)

Het Zeskant | 1954 | | pagina 12