Jubileum C. GROENEWEG Jubileum K. DEGENKAMP Op de personeelskaart van C. Groeneweg, modelmaker, staat aangetekend: in dienst getreden op 18-11-1929. Op 18 November 1954 vierde hij dus zijn 25-jarig dienstverband. De huldiging in de Werfcantine vond plaats op 16 November j.l„ dus eigenlijk een paar dagen te vroeg, maar de jubilaris ziet er zó gezond uit, dat we ons geen zorgen behoefden te maken, of hij de 25 jaar wel zou halen. Vergezeld van vrouw en kinderen betrad de jubilaris de werfcantine, met applaus begroet. Hij werd toegesproken door de bedrijfsleider, de heer Binnema, door Baas de Ridder en door zijn collega de heer W. Flach. De sprekers deden hun woorden vergezeld gaan van cadeaux en bloemen voor Mevr. Groeneweg. In de loop van de dag was Groeneweg reeds in een vergadering van de Fabriekskern, waarvan hij deel uitmaakt, gehuldigd. Op 18 November 1954 werd de Jubilaris met zijn echtgenote door de Directie ontvangen. De heer Mr H. Smulders voerde het woord en over handigde Groeneweg een gouden polshorloge, de gebruikelijke enveloppe met inhoud en het zilveren insigne van de Werf Gusto. Namens de Maat schappij voor Nijverheid en Handel sprak de heer Mr Hovingh, die het Vererend Getuigschrift met de daarbij behorende legpenning van genoemde Maatschappij aanbood. 18 November 1954 was voor K. Degenkamp de dag, waarop hij gedurende 25 jaren aan de Werf Gusto was verbonden. Dit jubileum werd op 17 November 1954 in de Werfcantine gevierd, waar de jubilaris, die van zijn echtgenote vergezeld was, werd toegesproken door de werkmeester Van Dijk, die de bedrijfsleider, de heer Van Wieringen, verving. Vervolgens spraken de bazen De Jong en Huizer en ten slotte de 152 (0)

Het Zeskant | 1954 | | pagina 14