Bestuursmededelingen In de Bestuursvergadering van 19 November jl. is het zalenprobleem duchtig onder de loupe genomen en zijn de volgende besluiten genomen: le. Toegangskaarten voor toneel- en cabaretavonden worden voortaan toegewezen volgens onderstaand schema (zie toelichting); 2e. Per lid worden voortaan maximum drie zitplaatsen naast elkaar toe gewezen. Worden 4 of meer plaatsen aangevraagd, dan worden slechts 2 plaatsen naast elkaar toegewezen in het betreffende blok, de overiqe zitplaatsen achter het laatste blok volgens het schema. 3e. Overtreft het aantal aangevraagde plaatsen het beschikbare aantal, dan gaan ledenplaatsen vóór en zal zonodig door loting de toewijzing van introductie-kaarten worden bepaald. Hierbij zij opgemerkt dat na de sluitingsdatum der aanvragen geen verzoeken om toewijzing van p.aatsen in behandeling kunnen worden genomen. 4e. Personen beneden de leeftijd van 14 jaar zal behoudens in bijzon dere gevallen door het Bestuur goed te keuren geen toegang worden verleend. Toelichting plaatsenschema. De leden worden verdeeld in groepen van 65 personen, waarvan de namen worden genoteerd op 8 lijsten. De volgorde der lijstnummers I t/m VIII wordt voor éénmaal door middel van loting vastgesteld. De eerstkomende toneelavond (19 Januari 1955) worden de personen, ge noteerd op lijst I, dus vooraan in de zaal geplaatst. De daaropvolgende voorstelling (7 Mei 1955) zit groep VIII ,,op fluweel" en verhuist groep I naar blok 3. Indien men let op het Romeinsche cijfer achter Uw naam op de betreffende aankondigingen en men neemt de moeite het schema „bij te houden" dan weet men reeds van te voren waar men ongeveer komt te zitten. Voor de goede orde zij er op gewezen, dat de groep hardhorenden alsmede genodigden en Bestuur niet in dit rouleringsschema zijn opgenomen. (0) 157

Het Zeskant | 1954 | | pagina 19