Einduitslag Fotowedstrijd NEDERLANDSE VERTALING ETHIOPISCHE TEKST De stemmen zijn geteld en er is onder degenen, die op de foto met de meeste stemmen geteld hebben geloot, zodat nu ook onder deze fotowed strijd een dikke streep gezet kan worden. Als we de balans opmaken dan zien we dat de kwaliteit en het aantal van de ingezonden foto's belangrijk hoger lag dan enkele jaren geleden. In de beginnersklasse werd bekroond de foto van Evert Lippes, leerling machinebankwerker bij Conrad-Stork, die de foto „Duits Heuvellandschap" inzond. Evert is een beginner in de waarste zin des woords want dit was een foto van zijn eerste filmrolletje, gemaakt met zijn eerste camera. Gefeli citeerd, Evert. In de klasse „gevorderden" ging de prijs naar een oude rot, de heer J. Verweij, tariefcalculator bij J. K. De winnaars, ook zij die een foto van de maand geplaatst zagen en medegedongen hebben naar de hoofd prijs kunnen zich met hun firmaredacteur in verbinding stellen. Onder de lezers, die een geldige stem uitbrachten, werden ook twee prijzen verloot. De gelukkigen waren de sjouwer J. W. de Kok van „De Klop" en de scheepstimmerman N. Leerentveld van Gusto. Ook zij kunnen zich bij de firmaredactie vervoegen om hun prijzen in ontvangst te nemen. In het vorige nummer plaatsten wij op blz. 122 (binnenkant omslag) een stukje Ethiopische tekst. Hieronder treft U daarvan de Nederlandse ver taling aan. Dat de Keizerlijke Ethiopische Regering aan de Industrieele Handelscom binatie Holland opdracht heeft willen verlenen tot de bouw van VIER SLEEPBOTEN is voor de scheepswerven dezer Combinatie een reden tot bijzondere trots. Bij de tewaterlating van de „SHEGNEW", een van deze vier schepen, is het L. Smit 6 Zoon, Kinderdijk, sprekende namens de I.H.C, Holland, een bijzonder voorrecht om Zijne Majesteit de Keizer van Ethiopië en Hen, die hem vergezellen, welkom te heten. Zij spreekt daarbij de wens uit, dat het bezoek van Zijne Majesteit aan ons land moge bijdragen tot de instandhouding en ontwikkeling der vriend schapsbetrekkingen tussen Ethiopië en Nederland. 138

Het Zeskant | 1954 | | pagina 6