DANKBETUIGINGEN Ondergetekende betuigt mede namens zijn echtgenote zijn hartelijke dank aan de Directie voor de ontvangen Kerstgratificatie en aan het Bestuur en de leden van Het Zonnewiel voor het ontvangen Kerstgeschenk. A. Roelofs. Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan het personeel van de afd. Aluminiumbouw voor de mooie fruitmand, die hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. A. Mol. De langdurig-zieken van de Werf Gusto danken de Directie van harte voor het mooie pakket, dat zij met Kerstmis mochten ontvangen. „Het Zonnewiel" verraste ons met een buitengewoon welkome Kerstgave. Wij betuigen daarvoor onze hartelijke dank. De gepensionneerden van de Bankwerkerij en de Draaierij. Onze hartelijke dank aan de Directie van de Werf Gusto voor de extra uitkering, die wij met Kerstmis weer mochten ontvangen. De gepensionneerden van de Werf Gusto. Getroffen door een ernstig ongeval en opgenomen in het Ziekenhuis te Alblasserdam, betuig ik hierdoor mijn hartelijke dank aan Mej. Heijnen voor haar medeleven en bezoek. Tevens dank ik de Directie hartelijk voor het mij aangeboden pakket. L. A. de Groot. Ondergetekende betuigt langs deze weg zijn hartelijke dank aan de Directie en Mej. Heijnen voor de belangstelling en het meeleven, tijdens zijn ver pleging in het ziekenhuis ondervonden. P. Ouwendijk. Het was de uitdrukkelijk uitgesproken wens van onze dierbare man en vader, de Directie, chefs en collega's van de Werf Gusto na zijn over lijden hartelijk te danken voor het medeleven en al het goede, dat hij in zijn ziekte en wij na zijn verscheiden mochten ondervinden. Wij zullen dit alles nooit vergeten en het zal ons een blijvende troost zijn. Mevr. de Wed. Ten Bosch en kinderen. Ondergetekende betuigt hierdoor zijn hartelijke dank voor de vele blijken van deelneming, ontvangen gedurende de ziekte en bij het overlijden van zijn echtgenote, Duijser. (4) 17

Het Zeskant | 1955 | | pagina 17