lende afdelingen, kan men er zich wel enigszins een beeld van vormen. Tal van grote industriën nemen er aan deel; we noemen slechts de Mijnen, de Spoorwegen, de K.L.M., de Rederijen. Maar niet alleen de industriën zijn in dit opzicht actief, ook de Overheidsinstellingen doen mee. Verschil lende departementen en Rijksdiensten zullen er stands inrichten. Voor de Gusto-mensen zijn van belang de afdelingen Havens, Zeevaart en Rijn vaart en natuurlijk de Scheepsbouw. Ook de grote baggerbedrijven, waar bij de Gusto toch zeker ook geïnteresseerd is, zullen vertegenwoordigd zijn. Er zullen mannen uit Sliedrecht komen om het maken van zinkstuk- ken voor de aanleg van dijken te demonstreren. Efnergie 19)55: men kan er niet aan twijfelen, of dit wordt een tentoon stelling, die door duizenden en nog eens duizenden zal worden bezocht. Een tentoonstelling, waarover men na jaren nog zal praten. Een tentoon stelling, die één grote propaganda voor ons land zal zijn. JUBIliKUM J. 3RWEP Op 3 Februari 1955 was J. Zwep, modelmaker, 25 ja ren bij ons bedrijf. Het was voor hem en zijn gezin een teleurstelling, dat de kinde ren door ziekte niet aanwe zig konden zijn bij de hul diging in de cantine. Want heeft U zich wel eens inge dacht, wat een onvergete lijke gebeurtenis het voor een kind moet zijn, als zijn vader zo letterlijk en fi guurlijk in de bloemmetjes wordt gezet? Want dat werd Zwep. Hij werd toegesproken door de heren Binnema, de Ridder, Wiekenkamp en Groene- wegen en bij die toespra ken kwamen dan natuurlijk de gebruikelijke cadeaux. Dit alles en dan als kroon op de huldiging de felicita tie en de waardering van de Directie en van de heer Mr. Hovingh (die namens de Maatschappij voor Nij verheid en Handel aanwe zig was), maakten van deze dagen een echt feest voor de Jubilaris. Wij hopen en gezien de leeftijd van Zwep is dat mogelijk dat hij bij onze Werf nog zijn gouden jubileum zal mogen vieren. (0) 19

Het Zeskant | 1955 | | pagina 19