IN MEMORIAM A. DE JONG IN MEMORIAM D. BREDDELS Op 4 April 1955 overleed Adriaan de Jong, die bij ons werk zaam was als houtscheepmaker, in de leeftijd van 62 jaar. Van deze 62 jaar heeft hij er 15 in ons bedrijf doorgebracht; of eigenlijk maar 12. Want op 6 October 1952 reeds werd hij ziek en sindsdien heeft hij zijn arbeid niet meer kunnen hervatten. De Jong blijft in onze herinnering voortleven als een goed vak man en een prettige collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en zijn kinderen. Hij ruste is vrede. Dirk Breddels, sjouwer en betitser van chroomnikkelstaal, later knipper, werd op 2 April 1955, in de leeftijd van 47 jaar, van ons weggenomen. Lang hebben wij Breddels niet in ons midden gehad; hij trad op 5 Februari 1952 in onze dienst. Reeds lang liet zijn gezondheid te wensen over. Na een ziekbed van ongeveer 16 maanden is hij overleden. Hij ruste is vrede. DANKBETUIQINQEN Hiermede betuig ik, mede namens mijn echtgenoot, de Directie en collega's mijn hartelijke dank voor de cadeaux, geschonken bij ons huwelijk. Mevr. A. van Dort-Oldenburg Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan Mej. Heynen, bazen en collega's voor de belangstelling, tijdens zijn ziekte betoond. J. Gamelkoorn. Ondergetekende betuigt langs deze weg zijn hartelijke dank aan bazen en collega's voor de fruitmand, die hij mocht ontvangen en voor de belang- stellling, die hij tijdens zijn ziekte mocht ondervinden. J. Deyl. Langs deze weg zeggen wij U allen hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen en voor het prachtige radiotoestel. L. Wassink. A. Wassink-Peters. 64 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 14