JUBILEUM D. v. d. HEUVEL eerst onder de heer Van Arkel, later onder de heer Binnema. Op 17 Mei j.l. werd de heer Maat door de collega's gehuldigd, waarbij wegens verhindering van de heer Binnema het woord werd gevoerd door de heer Tas. De heer Ir Bastian voerde het woord namens de Per- soneelvereniging. De toespraken gingen vergezeld van geschenken. Op 18 Mei werd de heer Maat door de Directie ontvangen. De heer F. Smulders voerde hier het woord en bood de heer Maat het zilveren Gusto-insigne aan, alsmede een enveloppe met inhoud en een gouden armbandhorloge. Namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel bood de heer Mr Hovingh de zilveren legpenning met vererend getuigschrift van genoemde Maatschappij aan. De afschrijver D. v. d. Heuvel heeft wel op een merkwaardig ogenblik gejubileerd. Hij trad op 20 Mei 1930 in dienst en had dus op 19 Mei 1955, aan het einde van de werktijd, zijn 25 jaren „er op zitten". En da was nu precies op zijn verjaardag! Aangezien 19 Mei j.l. op Hemelvaartsdag viel (of omgekeerd), werd v. d. Heuvel op 18 Mei j.l. door de collega's gehuldigd. Daarbij spraken de Heren Van Wieringen, bedrijfsleider; Stekelenburg, de baas van de jubilaris en Onderafdelingen, namens de collega's. Zij lieten hun woorden vergezeld gaan van geschenken en bloemen. Op 20 Mei 1955 werd v. d. Heuvel door de Directie ontvangen. De heer F. Smulders wenste de jubilaris van harte geluk en overhandigde hem een enveloppe met inhoud, het jubileum-insigne en een gouden horloge. Aan gezien de heer Mr Hovingh verhinderd was aanwezig te zijn, werden door de heer F. Smulders ook de zilveren medaille en het vererend getuig schrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel met een toepasselijk woord aan de jubilaris uitgereikt. (0) 75

Het Zeskant | 1955 | | pagina 13