SUCCESSEN YAJf GESTO S MITZIEKVEREÏIGOG flink gegeten is; de kellner had het behoorlijk druk. Het leek wel, of niemand van het gezelschap 's morgens ook maar één boterham had gegeten. Telkens weer werd er om een broodje met ham geroepen. Wie het meeste gegeten had, bleek achteraf toch nog het minste te hebben, want na een uurtje rijden deden zich bij hem verschijnselen van wagenziekte voor. Maar ook dat gaat weer over en de patiënt zag er nadien erg opgelucht uit. We zijn nog naar Pos-bank gereden, waar men een prachtig uitzicht over de omgeving heeftals het mooi weer is, maar dat was het niet toen wij er waren. We stapten dus maar weer gauw in en reden door de bossen naar Arnhem, vandaar naar Nijmegen en verder naar Tiel. Daar stonden de kersebomen al flink in de bloei. Het werd zo zachtjes aan tijd om naar huis te gaan; afgesproken was, dat we ongeveer 6 uur thuis zouden zijn. Maar dat bleek een sprookje te zijn, want onderweg weigerde de autobus verder haar diensten,. De olie bleek op te zijn en dat kon de chauffeur niet weten, want de oliemeter werkte niet goed. Omdat het nu toch laat zou worden, beloofde een van de leiders ons nog een flesje limonade in Gorkum, welke toezegging met luid gejuich werd ontvangen. Dat de stemming prima was, bleek wel uit het feit, dat er direct een nieuw „Gusto-lied" werd ingezet. In Gorkum stopten we voor een grote zaak van onze oud-internationaal Frenk Wells, waar niet alleen de limonade, maar ook en vooral de koolzuur rijkelijk werd verstrekt. We zaten van die koolzuur zowat tegen het plafond aan! Daarna ging het in volle vaart naar huis, waar we om 9 uur aankwamen. Het was, ondanks het slechte weer, een prachtige dag geweest, die voor onze vakkennis van groot belang was en waarvoor we de Directie hartelijk danken. Ook veel dank aan de leiders, die dit alles voor ons geregeld hebben. DE LEERLINGEN. Drie eerste prijzen op het concours te Woerden Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Harmonie „De Vriend schap" te Woerden is daar op Hemelvaartsdag een groot nationaal muziek concours gehouden, onder auspiciën van de Algemene Nederdandse Unie van Muziekverenigingen. In de concertwedstrijd behaalde Gusto in de le afdeling Harmonie een eerste prijs met 288 punten. In de mars-wedstrijd eveneens een eerste prijs 80 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 18