LEEEEEVEEE GUSTO Wandelsportvereniging v SLIKKERVEER met 100 punten. De tamboers behaalden met 96 punten een eerste prijs. Een mooi resultaat! Bij het Tamboercorps kunnen nog enkele hoornblazers geplaatst worden. Zij kunnen zich melden iedere Maandagavond tussen 20 uur en 21.30 uur in de Werfcantine. Het orkest oefent elke Vrijdagavond van 20 tot 22.30 uur. De Secretaris, P. KROMMENHOEK. Het is al weer enige tijd geleden, dat ik eens een stukje over onze W.S.V. schreef. In dit artikeltje wil ik dan even de laatste maanden de revue laten passeren. Op 26 Maart liepen we een 20 km-tocht om er in te komen. De 2de April waren we gast bij de Klinknagel; resultaat een 2e prijs. Op 23 April zouden we naar Rotterdam gaan, maar dat liep mis. Het weer was niet zo erg aanlokkelijk en door samenloop van omstandigheden kwamen enkele leden op een verkeerde plaats terecht. Vijf leden liepen deze tocht. Op 14 Mei trokken we per bus naar Leerdam; prachtig weer en een schitterend parcours. De 4de plaats was ons deel. De 21ste Mei liepen we de Haventocht in Rotterdam; een mooie tocht, een prima stem ming en een 2de prijs! Zaterdag, 28 Mei een tocht in Rijsoord; prachtig weer en een aardig parcours en een stemming, niet zó, maar zó! Zonder dat de leider ook maar enige op- of aanmerking behoefde te maken, kaars rechte rijen, schitterend verdeelde onderlinge afstanden en zingen als krekels. Beloning; een schitterende eerste prijs. Zó moet het zijn, wan delaars (sters)De laatste tochten hebben bewezen, dat het kan zonder een opgelegde discipline, maar met de nodige zelfdiscipline! We moeten elkaar aanvoelen. (0) 81

Het Zeskant | 1955 | | pagina 19