l<kvè*t 1 VERGADERING IDEEËNBUS-COMMISSIE OP ZATERDAG, 9 JULI 1955 Idee 32, C. V. Riemens, Wegvijlen van lasnaad op aluminium meubel- poten. De Commissie moet de beslissing andermaal aanhouden, daar het gevraagde advies niet is binnengekomen tengevolge van de vacanties. Idee 55. A. van Dijk. Verbetering aan 15-tons kranen in Hal 2. Het idee wordt momenteel nader bestudeerd. Beslissing volgt in de volgende vergadering. Idee 59. F, Heusdens. Beproeven van boorpontons te water. De benodigde inlichtingen zijn nog niet ontvangen, zodat de beslissing nogmaals aangehouden moet worden. Idee 60. F. Heusdens. Verbetering van bergruimers. Het idee is nog in onderzoek. Beslissing wordt aangehouden tot de volgende verga dering. Idee 62. A. Gelderblom. Blokkeren van draadsnijhandel door grendelbewe ging. Wordt aangehouden tot de volgende vergadering. Idee 63. J. J. Brökling. Geleiding bij het ruimen van koppelingsboutgaten. Daar het gevraagde advies in verband met de vacanties nog niet is binnengekomen, wordt de beslissing aangehouden tot de volgende vergadering. Idee 64. J. de Ruiter. Verstrekken van een tekeningenmap aan buitenwer kers. De Commissie is van oordeel, dat in de practijk de buiten werkers er wel zorg voor dragen, dat hun tekeningen niet nat of vuil worden. Toepassing van het idee is tamelijk omslachtig. Niet temin getuigt de inzending van zorgvuldigheid voor de tekeningen. Aanmoedigingspremie: 5. Idee 65. A. J. de Haan. Beveiliging van de hoofdpoort door verkeers- spiegel. Het idee lijkt goed, maar geeft de practische uitvoering niet aan. Moet derhalve nog op technische mogelijkheden worden be keken. Wordt aangehouden tot de volgende vergadering. Idee 66. D. de Grave. Opspannen van schabionen voor Rex-snijmachine. Idee is practisch en betekent inderdaad een vereenvoudiging. Vol doet in de praktijk goed. Premie: 25. Idee 67. G. de Goed.- en J, Koster. Het lassen van kruisliggers met de Unionmeltlasmachine. Het idee is zeer goed en wordt reeds toege past. Het betekent een belangrijke besparing. In de gegeven uitvoe ring is het idee echter alleen toe te passen voor order 96. Even tuele verder toepassingsmogelijkheden moeten worden bestudeerd en de vaststelling van de premie wordt in verband hiermede aan gehouden tot de volgende vergadering. 108 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 10