Kr'ERVEER AFSCHEID A. VALKHOF en A. J. VAN HAREN Wande/sportvereniging „(JUS Tl) SLIKKERVEER In tegenwoordigheid van vrijwel het gehele personeel is op 28 Juli 1955 afscheid genomen van A. Valkhof en A. J. van Heren, die beide zijn gepensionneerd. Zij werden namens de Directie toegesproken door Mej. Heijnen. De heer Verboom sprak als Voorzitter van de Fabriekskern. Ver volgens werd nog het woord gevoerd door Baas Bakker, namens de Personeelsvereniging, en door de heer Rackwitz, namens de Klaverjasclub. In alle toonaarden werd de scheidenden een prettige en gelukkige levens avond toegewenst en de Redactie sluit zich gaarne bij deze goede wensen aan. Door verschillende sprekers werden geschenken aangeboden. Bijzonder aardig was het, dat de Commandant van het Braziliaanse kustwachtschip, dat te Slikkerveer ligt, de beide scheidenden een doos sigaren aanbood. Na het stukje in het Zeskant van Juli liepen we met de gehele vereniging nog een mars te Krimpen. Prachtig weer en een mooi parcours. De overige vrije Zaterdagen gebruikten we om te trainen, want we wilden naar de Vierdaagse te Nijmegen en het is wel gebleken, dat een training daarvoor hard en hard nodig is. We vertrokken dan Maandag, 25 Juli jl. naar Nijmegen om ons in te richten en klaar te maken voor de vierdaagse tippel van de N.B.v.L.O. Dat we zover kwamen, hebben we voor het grootste deel te danken aan de Directie, die wij dan ook van harte dankzeggen voor haar medewerking. Nadat we in Nijmegen gearriveerd waren en kennis hadden gemaakt met onze gastheren voor deze week, zijn we 's middags gaan kijken naar de Belgische paratroepen, die boven Nijmegen afsprongen. Vier man moesten de fiets en de wagen, die met de boot van .Bocle waren meegekomen, gaan afhalen en deze vier hebben, jammer genoeg, het afspringen van de paratroepen moeten missen. 's Avonds naar de vlaggenparade in het Goffert-stad'on te Nijmegen; dat was een machtig schouwspel. Bode zorgde er voor, dat ook onze vlag meedeed in deze parade. Dinsdagmorgen: om 3 uur opstaan en om 4 uur aan de start voor de eerste tippel van 55 kilometertjes! Deze eerste dag trokken we de Betuwe in. Wat een prachtig natuurschoon; de Rijn met zijn sterke stroom, aan de 116 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 18