VAHET BESTCIR Gelukkig is het, terwijl wij dit schrijven, nog volop zomer en gaan onze gedachten uit naar de vacantie (voor zover niet reeds achter de rug) aan strand, in het bos of op de heide. Dan denkt men liever niet aan de komende wintermaanden, met al de daaraan verbonden narigheid als regen, sneeuw, kou enz. Toch zitten aan de winter ook wel prettige kanten, b.v. de lange avonden, prettig achter de kachel met een mooi böek, een lekkere sigaar en een kopje koffie met wat er bij! Of de avondies uit met moeder de vrouw; gezellig naar een theater of een bioscoop. Om LI vast enig idee te geven van de door de Personeelsvereniging te organiseren „avondjes-uit", publi ceren wij hieronder een beknopt overzicht van het programma voor het seizoen 1955-'56. Natuurlijk met de aantekening: „Wijziging voorbe houden". Donderdag, 1 September 1955: Passage-Theater, Schiedam: Gezelschap Magna Pete geeft „Ze kregen wat ze wilden" (blijspel). Vrijdag, 21 October 1955: Grote zaal Irene, Schiedam: een avond met diverse kunstuitingen. Maandag 21, en Dinsdag 22 November 1955: Grote zaal Irene, Schiedam: Filmvoorstelling (speelfilm). Donderdag, 22 December 1955: Passage-Theater, Schiedam: Het Rotter dams Toneel, blijspel. Maandag 16, en Dinsdag, 17 Januari 1956: Grote zaal Irene, Schiedam. Filmvoorstelling. Zaterdag, 28 Januari 1956: Grote zaal Irene, Schiedam: Kindervoorstelling. Paul Ostra met zijn gezelschap: „Bulletje en Bonestaak". Woensdag, 8 Februari 1956: Stadsgehoorzaal, Vlaardingen: De Maasstar- spelers; blijspel. Maandag, 19 Maart 1956: Grote zaal Irene, Schiedam: Lezing door de heer A. Viruly, commandore van de K.L.M. Zaterdag, 26 Mei 1956: Grote zaal Lommerrijk, Rotterdam: Cabaret- of variété-avond, met bal na. Houdt deze avonden vrij! Wij vertrouwen, dat U er geen spijt van zult hebben. (0) 119

Het Zeskant | 1955 | | pagina 21