UIT ONS MIDDEN r~ uit de fabriekskern Slikkerveer, aangevuld met twee andere werknemers, die lid zijn van het fonds. Uit de vijf bestuursleden wcrdt een secretaris aangewezen. De zittingsduur is twee jaar. Elk jaar treedt een gedeelte van het bestuur volgens rooster af: 1 voorziter en 1 commissaris, daarna 1 secretaris en 2 commissarissen. Alle bestuursleden zijn terstond herkiesbaar. Art. 7. Bezittingen van het Fonds, De bezittingen van het fonds worden beheerd door de Loonafdeling. Art. 8. Vergaderingen van het bestuur. Het bestuur vergadert zo dikwijls als de voorzitter dit nodig acht of zulks door ten minste 3 bestuursleden wordt gewenst. Art. 9. Verslag toestand van het Fonds. Zo spoedig mogelijk na afloop van elk jaar zal door publicatie een finan cieel verslag betreffende het fonds over het afgelopen jaar aan de leden worden bekend gemaakt. Art. 10. Liquidatie. Bij opheffing van de fabriek of bij verandering der wettelijke voorschriften wordt het fonds automatisch opgeheven. De aanwezige bezittingen zullen in de eerste plaats aangewend worden tot het verzekeren van de lopende uitkeringen. Art. 11. Wijziging reglement. Wijzigingen in het reglement treden niet in werking, alvorens het bestuur van dit fonds overleg heeft gepleegd met de fabriekskern. Art. 12. Bekendmaking van het reglement. Het bestuur zorgt dat een volledig exemplaar van dit reglement in het Zeskant wordt opgenomen. Hetzelfde geldt voor wijzigingen in het reglement. Art. 13. In gevallen waarin het reglement niet voorziet, beslist het bestuur. Art. 14. Dit gewijzigde reglement treedt in werking op 1 October 1955. De Fabriekskern. IN DIENST GETREDEN: 1-8-1955 W. Snikkers volontair M.B. 5-8-1955 G. Torna aanbouwer S.B. 8-8-1955 H. Los bankwerker -J (0) 135

Het Zeskant | 1955 | | pagina 17