GUSTO Wandelsportvereniging SLIKKERVEER De „Vierdaagse'-ploeg van de Wandelsportvereniging „Gusto". Staande v.l.n.r.: D. Bravenboer, P. van Stek, J. Pariama, A. v. d. Linden, C. de Bode, A. Biesbroek, N. Versluis en W. Kok (verzorger). Zittend v.l.n.r.: L. J. v. d. Velden, B. Boomgaards, T. Boomgaards en G. Boomgaards. Bovenstaand vinden onze lezers de foto van de ploeg, die de Vierdaagse meeliep: de foto, die in ons vorige nummer werd toegezegd. Omtrent de W.S.V. valt er ditmaal niet veel nieuws te vertellen. Na de Vierdaagse pikten we een Zaterdag rust. De 13de Augustus trokken we naar Breda, waar we de Bossentocht liepen. Dit was wel een van de mooiste wandelmarsen van het seizoen. Langs de korste weg de stad uit en de bossen in! Het is daar prachtig om te lopen en wie van de natuur wilde genieten kon daar zijn hart ophalen. We eindigden op de tweede plaats. De 20ste Augustus hielden we rust, omdat onze zusterverenigingen die dag moesten vissen en blazen. We hebben nu weer twee marsen voor de boeg en het resultaat daarvan zullen we moeten afwachten. WTe hebben de deelnemers aan de Vierdaagse nog eens naar hun mening gevraacjd. Veel verschil van inzicht was er niet. Alleen over de vraag, welke de zwaarste dag was, liepen de meningen uiteen. De een vond, dat dat de eerste dag was, de ander hield het op de derde en weer een ander vond de tweede dag de zwaarste. Maar allen zijn ze het er over eens, dat ze indien enigszins mogelijk het volgende jaar het kroontje gaan halen! Dan nog een mededeling en een vraag. Het Bestuur denkt in het laatst van October een gezellige avond te organiseren als sluitstuk van het seizoen 1955. Het belooft een mooie avond te worden. Nu is de vraag aan de leden: Heeft U iets voor onze tombola? Dat wordt net zo iets als er op onze jaarvergadering was. Opgaven kunnen aan ondergetekende worden gedaan. En dan nog iets: Hebt U een aardige voordracht, alleen of met anderen samen? Geeft U zich dan op, want het moet een avond worden „voor de leden, door de leden"! B. BOOMGAARDS

Het Zeskant | 1955 | | pagina 19