„,Men" schrijft ons uit Slikkerveer: WIST U HET? Wist LI dat de P.V. St. Nicolaas-middag voor de kinderen een dave rend succes belooft te worden, omdat alle leden beloofd hebben iets bij te dragen? Wist U dat de mondorgelclub „Anchors Away" in het aanstaande seizoen eenmaal in de 14 dagen optreedt en dat daarom de leden geen enkele repetitie zullen overslaan? Wist U dat de Hengelvereniging in de komende onderlinge wedstrij den volledig aan de waterkant komt en wel doordat ver schillende leden bij de uitreiking van de prijzen van het kas- concours de ten beste gegeven opmerkingen ter harte hebben genomen, zodat opmerkingen als „Daar heb ie nog zo'n sportief verenigingslid" en de afroep van prijswinnar no. 18 met 50 gram achterwege kunnen blijven? Wist U dat de Sportclub het winterseizoen gaat benutten om de ieder seizoen gekoesterde goede voornemens nu eens tot werkelijkheid te maken? Wist U dat de Klaverjasclub bezig is de leden een prettig winter seizoen te bereiden, o.a. door een concours te organiseren, en dat de leden trouw present zullen zijn? Wist U dat de W.S.V. Gusto na de laatste mars in October eens in de maand bij elkaar gaat komen om de wandelliedjes eens goed door te nemen, zodat de versjes van „Tra, lalala, tra, la,la, la" uitgebannen zullen worden, en dat de leden in October tot besluit van het seizoen een gezellige avond houden? Wist U dat het Bestuur van de P.V. en de besturen van de onder afdelingen hopen, dat al deze „Wist U het?"-jes eens wer kelijkheid zullen worden, zodat na de wintermaanden het „Wist Udat" uit het Zeskant van October 1955 vervangen kan worden door „Zo was het". 152 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 18