VAN HET BESTUUR Er is niets, maar dan ook helemaal niets! Niets van de Personeelvereniging. Nu zult U misschien zeggen, dat de Personeelvereniging in de maand Sep tember ook geen uitvoeringen heeft gegeven en geen vergadering heeft gehouden. En daar hebt U gelijk in. Het is dus logisch, dat het Bestuur geen verslagen kan publiceren en geen mededelingen kan doen. Maarde Personeelvereniging heeft toch altijd nog verschillende afde lingen? Of bestaan die niet meer? Wordt er niet meer gevoetbald door de G.S.S.? Vroeger kreeg de redactie iedere maand trouw verslagen van gespeelde wedstrijden en opgave van de competitie-standen. Wordt er niet meer gebridged door de Bridge-club? Vroeger hoorden we daar wel eens iets van. Schaken de schakers niet meer? Staan de schaakklokken stil? Hoe is de stand in de schaakcompetitie? Er is een tijd geweest, dat we verslagen kregen van wedstrijden (niet alleen van die tegen Veco), maar nu horen we niets. De schilders, ja, die schilderen nog. Van Beati krijgen we zo af en toe wel eens een teken van leven. Tennissen. Neen, het tenniseizoen is voorbij. Dat begrijpen we. Maar deze afgelopen zomer hebben we van de tennis-enthousiasten ook niets gemerkt. Die komen alleen op de proppen tegen de begrotingstijd, en dan moet je ze nog achterna zitten ook! Kom, Gusto-mensen! Is de zaak ingeslapen? Moet dan alles van die paar bestuursleden komen? We hebben in het P.V.-Nieuws zo'n prachtige gele genheid om het onderlinge contact te onderhouden en nu maken we er geen gebruik maken, 't Is zonde van de mooie chliché's, die we destijds voor iedere afdeling hebben laten maken en die we tegenwoordig nooit meer plaatsen. Zijn er nog meer afdelingen? Oh ja, Tropica! Maar dat is dan ook de enige, die regelmatig voor kopij zorgt. En dat noemen ze dan de afdeling van de „dooie-vissies-vreters". 't Kan raar lopen in de wereld! (0) 153

Het Zeskant | 1955 | | pagina 19