VAN HET BESTUUR ALGEMENE LEDENVERGADERING Reeds meerdere malen heeft het Bestuur er op moeten wijzen, dat personen beneden de 14 jaar geen toegang hebben tot de door de Personeels vereniging te geven voorstellingen, met uitzondering natuurlijk van het kinderfeest. Gebleken is, dat de leden zich veelal niet aan deze regeling houden, om welke redenen dan ook. Het bestuur ziet zich dan ook verplicht nogmaals met klem er op te wijzen, dat in de toekomst niet meer van deze regeling kan worden afge weken, tenzij vooraf toestemming van het bestuur tot toelating van een persoon, jonger dan 14 jaar, is verkregen, welke toestemming slechts bij uitzondering zal worden gegeven. Voortaan zal bij de controle aan de zaal aan personen, beneden de 14 jaar, d^ toegang worden geweigerd. Het Bestuur. gehouden op 3 October 1955. Als de door de Personeelsvereniging te brengen toneelavonden net zo slecht bezocht zouden worden als de algemene ledenvergaderingen, dan konden we de vereniging wel opheffen. Dat is de gedachte, die ons door het hoofd speelt, als we deze regels schrijven. Immers, slechts 18 leden (van de circa 500) hebben de moed opgebracht om de gang naar deze vergadering te maken. Enerzijds kan dat beschouwd worden als een soort loftuiging in de geest \an ,,die lui van het bestuur klaren het wel zonder ons anderzijds zou echter wat meer belangstelling voor de organisatorische kant van de zaak zeer gewaardeerd worden. De Voorzitter, de heer Wink, opende te 8.10 uur de vergadering en her dacht in sobere bewoordingen het verscheiden van onze Directeur, wijlen de heer N. W. Conijn, welke woorden in grote stilte door de vergadering werden aangehoord. Vervolgens werden achtereenvolgens in vlot tempo de notulen van de vorige ledenvergadering en het jaarveslag van de Secretaris voorgelezen 170 (01

Het Zeskant | 1955 | | pagina 20