POSTZEGELCLUB GOEDE SPORT STAALT bonden de liefhebberijen tentoonstelling van alle mensen van de werf. Dit is nu 5 jaar geleden. Alle bovenzalen van de Power waren in gebruk en dat deze tentoonstelling een groot succes geworden is en ontzettend veel belangsteling trok weten we nog al te goed. Vijf jaar geleden en nu is het weer zo ver maar nu 10 jaar. Ik wil hiermede alleen maar zeggen de tijd gaat snel. K y hen 25-tal leden van de Personeelsvereniging heeft de wens te kennen gegeven, over te gaan tot oprichting van een postzegelclub, als onder afdeling van de Personeelsvereniging. Op Zaterdag, 22 October j.l. heeft met de belangstellenden een bespreking plaats gevonden, waarin tot op richting van deze nieuwe onderafdeling werd besloten. Er is een voor lopig bestuur gekozen, bestaande uit de heren Bressers, Nugteren en Schafer. Dit driemanschap zal nu de verdere voorbereidende maatregelen treffen, zoals het ontwerpen van een reglement, het voorbereiden van een algemene vergadering, het houden van een definitieve bestuursverkiezing enz. Wij heten de nieuwe onderafdeling van harte welkom. Dat zij moge groeien en bloeien! Wie tot deze onderafdeling wenst toe te treden, kan zich bij een van de bovengenoemde bestuursleden (Bressers, electriciën-afdeling, Nugteren, hoofdmagazijn en Schafer, onderhoudsafdeling) opgeven. Wie zich vóór de oprichting al opgegeven had, behoeft dit niet opnieuw te doen. Secr. A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam W. Red. H. L. van Holten. Hargsingel 19, Schiedam. De Vereniging G.S.S. is momenteel oergezond. Wij (spelers en bestuur) blaken van strijdlust. Zulks als antwoord op de vraag ons gesteld door het P.V. Bestuur in het vorige Zeskant. Wel blijven er echter moeilijkheden bestaan. Eén hiervan is wel het grote tijdsverschil tussen het in zenden van copy en het verschijnen van het Zes kant. Copy inzenden vóór de 25e van de maand, uitgave Zeskant de derde Vrijdag van de d.a.v. maand (24 oktober nog niets gezien. Red.) Zodoende moeten wij dik wijls „oud nieuws brengen. Vooral is zulks het geval met wedstrijdover zichten en competitiestanden. Heren van de Redactie, is daar niet een andere (kortere) mouw aan te passen Door bemiddeling van het P.V. Bestuur en de Heer Oldemonnikhof kre gen wij toestemming van de Directie tot gebruik van de werf-cantine voor indoortraining. Hartelijk dank, Heren. Onze jongens zullen er zeker een gretig gebruik van maken. Ook zullen op verschillende punten tijdig wedstrijdmeldingen worden op gehangen, zodat een ieder hiervan nota kan nemen. Hierdoor hopen wij tevens het wedstrijdbezoek te bevorderen. Q H. Zaterdag j.l. (d.i. 22 okt.) was ik bij de wedstrijd Energie Boys 2- GSS 2. Het viel mij in deze wedstrijd bijzonder op, dat het spel aan beide (0) 175

Het Zeskant | 1955 | | pagina 25