GUSTO Wande/sportvereniging SLIKKERVEER situatie, door onmiddellijk de taak van de pick-up over te nemen met haar accordeon. Om ongeveer half twaalf sloot de Voorzitter de avond met een woord van dank aan de medewerkers en medewerksters: Mej. Slaa, die deze avond voor de muzikale omlijsting zorgde; de spelers, die de schetsen brachten, Mevr. Boomgaards-Maasdam, Mevr. de Bode, onze Secretaris en Penningmeester, die ook de conference verzorgden, Bode, die de leiding had van de gezelschapsspelen en Mej. De Jong, die de pick-up verzorgde. We konden terugzien op een prima avond. Namens de leden en hun vrou wen of verloofden breng ik gaarne dank aan het bestuur voor het organi seren van deze avond, die ons iets bood, dat wij gaarne nog eens her haald zouden willen zien. Een lid. Zo zijn we dan weer aan het einde van het jaar 1955 gekomen! Om alles te gaan memoreren, wat er in onze vereniging in het afgelopen jaar voor viel, acht ik niet nodig, omdat er regelmatig stukjes in het Zeskant zijn verschenen. Maar enkele punten kunnen nog wel eens even opgehaald worden. We begonnen dit jaar vroeg, nl. op 26 Maart, met een korte mars van 20 km. De 28ste Mei bracht ons een eerste prijs, die tevens de eerste prijs van 1955 was. Elf van onze leden liepen de vierdaagse te Nijmegen mee. Dat was prima; geen uitvallers, wel pijn, maar ook gijn, hè jongens? En wat een verzorger, nietwaar? Ik geloof, dat hij het nog meer te kwaad had dan de lopers. Hij heeft tenminste als wij onze ledematen uitstrekten nog menig blaartje geprikt en menig spiertje ""masseerd, wat jij, Wim? Tweemaal trokken we met de bus op stap. Leerdam en Breda. Vooral deze laatste tocht was er een, die af was. We verloren enkele leden, maar er kwamen er ook weer een paar bij. Ik denk vooral aan Ros en Jaap; zij waren eerst onze verzorgers, maar het lopen werkte zó aanstekelijk, dat zij nu zelf zijn gaan lopen. En wij zoeken nog steeds naar een verzorger! Wie?? Tot slot wil ik nog dank brengen aan degenen, die ons in het afgelopen jaar steun verleenden en hulp gaven. In de eerste plaats dank aan de Directie: we denken hierbij aan het verzorgingswagentje, de nieuwe vlag en niet te vergeten de steun, die het ons mogelijk maakte aan de Vier daagse deel te nemen. Dank aan W. Kok voor de spontaniteit waarmee hij ons hielp, toen we klem zaten met een verzorger. Verder dank aan1 onze donateurs en donatrice voor hun steun. En dan ten slotte, veel dank aan de vrouwen van onze leden, want als die onze vereniging geen goed hart toedroegen, zou het gauw met de wandelsportvereniging gedaan zijn, We legden nogal eens beslag op de tijd van Uw echtgenoten en in plaats van daarover gebelgd te zijn, gingen de vrouwen ;zelfs nog met ons mee als er eens een uitstapje was. Veel dank. We blijven op Uw steun rekenen. Het Bestuur zegt de leden hartelijk dank voor de prettige en vlotte mede werking in 1955. Het Bestuur hoopt in 1956 op dezelfde medewerking te mogen rekenen en wenst alle leden, rustende leden, donateurs en donatrice, zusterverenigingen en Personeelsvereniging prettige Kerstdagen en een gelukkig 1956. Boomgaards, Secretaris. 184 (0)

Het Zeskant | 1955 | | pagina 14