c^lóckeid baas P. A. Stapels UIT ONS MIDDEN r mensen zijn deze avonden leerzaam en boeiend. De avonden verdienen beslist beter. Het gezegde „onbekend maakt onbemind" is hier waarschijn lijk het antwoord op mijn vraag. Wat is de oorzaak? Ik hoop, dat deze enkele regels er toe zullen bijdragen, dat deze avonden drukker bezocht zullen worden, waarbij ik U een gezellige, maar vooral leerzame avond garandeer. Als het personeel van de Werf Gusto op 2 Januari 1956 de arbeid weer aanvangt, zal er één man ontbreken: Baas Stapels. Dertig jaar lang heeft baas Stapels de gang naar de Werf Gusto dagelijks gemaakt en zoals hij bij zijn afscheid getuigde steeds met plezier. Op 30 December jl. heeft het personeel in de Kantoorcantine afscheid van hem genomen. De heef Campfens, bedrijfsleider van de afdeling Aluminiumbouw, sprak woorden van erkentelijkheid voor de vele en goede diensten, die Baas Stapels bij die afdelingi heeft verleend. De collega's Oprei en De Raay getuigden van vriendschap en waardering. Namens de Mon tage-ploeg, die lange tijd onder leiding van Baas Stapels heeft gestaan, sprak de heer v. d. Schee en ten slotte stelde de heer Reynart, chef van de tekenkamer Kraanbouw nog in het licht hoe de scheidende baas steeds practische oplossingen wist te vinden voor de moeilijkheden, die de con structie van kranen opleverde. De waarderende woorden gingen verge zeld van cadeaux. Baas Stapels dankte de sprekers voor de vriendelijke woorden. „Ik ga", zo zei hij, „nu beginnen aan een periode van niets doen. Wat dat is weet ik niet, want ik heb het nog nooit gedaan. Maar alle anderen, die gepen- sionneerd werden, hebben het kunnen leren, dus ik zal dat nieuwe vak ook wel onder de knie krijgen!" Baas Stapels, nog vele jaren in goede gezondheid! Een bezoeker. In dienst getreden: 28-11-12 W. Verburg 29-11-55 A. T. Raats 5-12-55 A. Zwaan 5-12-55 S. K. Bose 5-12-55 F. L. v. Room 12-12-55 L. Matitaputty 12-12-55 A H. Maspaitella montage-arbeider montage-arbeider nachtportier volontair Scheepsbouw aank. bankwerker Slikkerveer electriciën Slikkerveer hulp-ijzerwerker Slikkerveer 8 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 14