Idteln op moeilijkheden stuiten. Ogenschijnlijk, want ook daar weet men heel goed dat het mensen zijn die samen het werk moeten doen en dat samen werking alleen mogelijk is en tot goede resultaten kan leiden, wanneer men nooit het menselijke element uit het oog verliest. Pas wanneer men elkaar als mens' ziet en niet als kleine radertjes in een machine, krijgt men een goede samenwerking, een goed op elkaar inge speeld team, dat iets presteren kan. VERGADERING IDEEËNBUS-COMMISSIE OP 14 JANUARI 1956 Aanwezig de heren: Reynart, Bastian, Tromer en Wink. Idee no. 106. J. L. Vorstenbos. Uitrollen van waterpijpen voor koelers. Gebleken is, dat de mening van de Commissie, als zou het idee afkomstig zijn van de leiding, op een misverstand berust. Het idee is goed bruikbaar en geeft een vlottere werkwijze. Premie: 15. Idee no. 110. W. Tromer, Beveiliging van luchtleiding tegen corrosie. Door verschillende oorzaken kan de waarde van dit idee nog niet beoordeeld worden. Het wordt aangehouden en overgebracht naar 1956. Idee no. 121. A. Leerentveld. Verbetering transport van stootknïpplaten. Tegen de uitvoering van het idee bestaan praktische bezwaren. Aanmoedigingspremie: 5. Idee no. 131. Th. J, Collignon. Aanbrengen van langere stroomafnemers op de halkranen. Bij toepassing van dit idee bestaat het gevaar, dat de stroomdraden stuk getrokken zouden worden. De breedte van de stroomafnemers is niet van belang. Idee geeft niet de oplossing van het probleem. Geen beloning. Idee no. 132. Th. J. H. Collignon. Beveiliging van haken van onderblok van kranen tegen het afspringen van de stroppen. De aangegeven 18 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 10