DANKBETUIGINGEN van de grote pers in de machinefabriek. De Commissie is van oor deel, dat het euvel van het niet goed bewegen van de wagen gelegen is in het verzakken van de machine. Door het aanbrengen van een tandheuvel wordt dit bezwaar niet weggenomen. De machine moet opnieuw gesteld worden. Geen beloning. Idee no. 141. J. C. Meeuse. Vervoer van gasflessen. Het idee is op zich zelf niet slecht, doch er kleven bezwaren aan, o.a. dat voldoende sterke pennen niet aangebracht kunnen worden, omdat de bodem te dun is. Het hoofdbezwaar van de Commissie is echter, dat de gasflessen niet op deze wijze vervoerd mogen worden. Daarvoor moeten transportbakken worden gebezigd, die beschikbaar zijn. Geen beloning. Idee no. 142. C. F. P. Ostendorf. Vervoer van niet hanteerbaar gietwerk van opslag naar machinehal. Het aanbrengen van een zwenk-arm aan een kolom van de hal is niet mogelijk, omdat de kolom daarvoor niet sterk genoeg is. Bovendien kan het binnenbrengen van zware stukken door middel van de stoomkraan gebeuren, die daarvoor be schikbaar is. Geen beloning. Idee no. 143. E. Roelofs. Maken van een transportbaan voor het lossen van electroden. Het idee is uitvoerbaar; de snelheid van het lossen wordt er door verhoogd en het kan met minder personeel gebeuren. Beloning: 25. Ondergetekende bedankt, mede namens zijn vrouw, de Directie en Mej. Heynen voor het zeer mooie kerstpakket, dat hem op zijn ziekbed werd aangeboden. G. D. v. d. Leist. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn harte lijke dank aan Directie, Mej. Heynen en collega's voor de mooie geschen ken, ontvangen tijdens zijn ziekte. H. M. Westdijk. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan collega's van ,,'t Zonnewiel" voor de prachtige fruitschaal. J. Flock. Ondergetekenden bedanken de Directie hartelijk voor het prachtige kerst pakket, dat zij mochten ontvangen. De langdurige zieken van de „Werf Gusto". Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan de Directie, Mej. Heynen en de medewerkers en -ster voor het mooie kerstgeschenk, dat hij tijdens zijn ziekte mocht ontvangen. Theo Haurissa. 20 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 12