WONINGRUIL Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan Directie, Chefs, collega's en montage-bankwerkers en bestuur bridgeclub voor de waarderende woorden en cadeaux en de aardige attentie voor mijn vrouw, ter gelegenheid van mijn afscheid van de fabriek. P. A. Stapels. Voor het zeer gewaardeerde geschenk, mij gezonden met de Kerstmis, mijn hartelijke dank, mede namens mijn vrouw, aan de Directie en Mej. Heynen. P. Nesse. Ondergetekende betuigt zijn dank, mede namens zijn vrouw, aan Directie en Mej. Heynen voor het prachtige kerstgeschenk. P. v. d. Berg. Onze hartelijke dank aan de werkers van de koperslagerij voor de rollade, sigaren en tabak, ontvangen ter gelegenheid pan Kerstmis. J. Holswilder v. d. Most. Mede namens mijn vrouw, betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie, Mej. Heynen, ChefsCollega's, Personeelsvereniging, Dorusfonds, Zonne wiel en allen, die van belangstelling blijk gaven, ter gelegenheid van mijn 40-jarig dienstverband. A. Bouman. De ondergetekende bedankt allen, die verantwoordelijk zijn voor de ver rassing, die hij in de vorm van een fruitmand mocht ontvangen. H. M. Fierinck. Ondergetekende bedankt, mede namens zijn vrouw, de bazen en oud collega's van de afd. S.B. voor de mooie cadeaux, die hij bij zijn pension nering mocht ontvangen. P. J. Bodde. Daar het mij niet mogelijk is alle brieven en kaartjes persoonlijk te be antwoorden, zeg ik U langs deze weg hartelijk dank voor de vele goede wensen voor 1956. V. Heijnen. Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn kinderen, de Directie, Mej. Heynen, Chefs en collega's van mijn man mijn oprechte dank, voor de vele blijken van medeleven, betoond bij het overlijden van mijn man. C. van Altena-van Genderen. Aangeboden: Vrije 2e etage Nieuwbouw, bevattende: 1 woonkamer, 2 slaapkamers, badcel, keuken. De woning heeft een vrij uitzicht op verkeersweg en kanaal. Gelegen aan de Ameidestraat 150c te Rotterdam. Gevraagd: Benedenhuis met tuin en loods, ruim uitzicht, te Schiedam. (0) 21

Het Zeskant | 1956 | | pagina 13