WIJZIGING Reglement „Ideeën- en Problemen commissie" WIJZIGING Winstdelingsreglement Artikel 11 van het Reglement wordt, gerekend te zijn ingegaan 1 Januari 1956, gewijzigd en gelezen als volgt: ,,De Directie stelt, indien het aantal beloonde inzendingen daartoe naar ,,haar oordeel aanleiding geeft, jaarlijks een extra-prijs beschikbaar ter „waarde van 500.)die zal worden verloot onder de inzenders van „denkbeelden en opmerkingen, waarvoor een beloning is toegekend, met „dien verstande, dat voor iedere beloonde inzending één lot beschikbaar „wordt gesteld. Aan de verloting wordt niet deelgenomen door inzenders „van beloonde denkbeelden en opmerkingen, die op het tijdstip van de „verloting niet meer in dienst van de N.V. Werf Gusto v/h Fa. A. F. „Smulders zijn, behoudens in het geval de betrokenen de dienst hebben „verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Indien „een aanmoedigingspremie is toegekend, wordt deze niet aangemerkt als „een beloning, waarvoor een lot beschikbaar gesteld wordt. Het beschik- „baar stellen van de extra-prijs geschiedt voor de eerste maal over het „jaar 1955." Schiedam, 27 februari 1956. De Directie. In het Winstdelingsreglement zijn verschillende wijzigingen aangebracht. De bepaling, dat bij een dividend van meer dan 7 een deel van de uitkering in een fonds wordt gestort, is vervallen. De aanwijzing van degenen, die aanspraak op winstdeling hebben (art. 4), is verduidelijkt. Op deze wijzigingen is de goedkeuring van het College van Rijksbemid delaars verkregen. De tekst van het gewijzigde reglement volgt hieronder. DE WINSTREGELING ARTIKEL 1 Indien over enig boekjaar een dividend van 4 of meer wordt uitgekeerd op de gewone aandelen der N.V., zal aan de arbeiders, vallende onder de Collectieve Arbeids Overeenkomst, een uitkering worden gedaan volgens de volgende regelen. ARTIKEL 2 De uitkering zal worden uitgedrukt in veelvouden van het uurloon. De berekening wordt gebaseerd op het uurloon, verdiend door de betrokken arbeider in de maand December van het jaar, waarover de uitkering wordt gedaan, of op zijn laatst verdiende uurloon in het betreffende jaar. ARTIKEL 3 Het bedrag van de uitkering wordt als volgt berekend: Dividend Uit te keren 4 48 X u.l. 25% 4J^% 56 X u.l. 25% 5 64 X u.l. 25 5M 72 X u.l. 25 6 80 X u.l. 25% 63^ 88 X u.l. 25 7 96 X u.l. 25% Bij ieder half procent dividend boven 7 wordt er acht maal het uurloon plus 25 uitbetaald. 38 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 12