Filmavonden Technische liocumentatie JUBILEUM W. J. DEI BLEEKEB W. J. den Bleeker, modelmaker, op 14 februari 1956 gedurende 40 jaar in dienst van de Werf Gusto. Terecht merkte de Directeur Mr. H. Smulders bij de huldiging van de jubilaris op, dat men bij het zien van een vitaal man als Den Bleeker eerder denkt aan een 25-jarig dan aan een 40-jarig jubileum. Spreker wenste de jubilaris van harte geluk en dankte hem voor hetgeen hij in deze 40 jaren voor de Werf Gusto heeft gepresteerd, en bood het verguld-zilveren Gusto-insigne en een enveloppe met inhoud aan. Hierna was het woord aan de Burgemeester van Schiedam, de heer Mr. W. J. Peek, die de verdienste van de jubilaris^ schetste en aan het slot van zijn toespraak mededeelde, dat het H.M. de Koningin had behaagd aan Den Bleeker de bronzen draagmedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, toe te kennen. Ten slotte sprak de heer Mr G. M. Hovingh, die de gelukwensen van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel overbracht en de grote zilveren legmedaille met bijbehorende oorkonde aan de jubilaris aanbood. Aan deze huldiging was op 13 februari 1956 een huldiging in de fabrieks- cantine voorafgegaan. Den Bleeker werd daar toegesproken door de heren Binnema, bedrijfsleider Machinebouw, De Ridder, modelmakerbaas, en Groenewegen. Er werden verschillende geschenken aangeboden en voor Mevr. Den Bleeker was er een bloemstuk. Zeer tot onze spijt moeten wij alle trouwe bezoekers van onze technische filmavonden mededelen, dat de heer Van Westendorp door andere werk zaamheden geen gelegenheid heeft in dit seizoen nog een filmavond te verzorgen. Bij voldoende belangstelling zullen de technische filmavonden in het vol gende seizoen weer op de bekende wijze worden gegeven. (0) 43

Het Zeskant | 1956 | | pagina 17