DANKBETUIGINGEN in opleiding zijn, te zijner tijd ook hun opleiding door het behalen van het Bemeteldiploma bekroond zouden zien. Hierna reikte hij de geslaagden het diploma uit. Het diploma voor Egging werd door diens vader in ontvangst genomen. Hierna werd nog gesproken door de heer Belgrave, hoofdconsulent van de Bemetel en door de heer Pullemans, directeur van de Ambachtsschool. Na het officiële gedeelte werd een kopje koffie gedronken en het tweede deel van de avond werd gebruikt voor het draaien van een aantal Cnarley Chaplin-films, die blijkens de reacties in de zaal zeer in de smaak vielen. belangstelling hebben gegeven en hebben medegewerkt aan het mooie geschenk, dat hij bij zijn pensionnering mocht ontvangen. S. W. Ouwensf afd. Mach.Bouw\ Bij zijn terugkeer in het bedrijf dankt ondergetekende, mede namens zijn vrouw, de Directie, Mej. Heijnen en het magazijnpersoneel voor de genoten belangstelling en voor de Jraaie Jruitmanden, J. f. de Graaf. Voor de hartelijke deelneming, betoond tijdens de ziekte en bij het over lijden van mijn echtgenoot, betuig ik, mede namens mijn kinderen, mijn oprechte dank aan de Directie, Mej. Heijnen. chefs, bazen en collega's. M. Rissema-de Graaf Namens de vele gepensionneerden schrijft J. v. Bommel: Droevig staat hij op de zolder Bij zijn lege kolenkist Dacht: „Ik heb nog wel wat kolen", Maar nu heeft hij zich vergist. Hij moet nodig schoenen kopen, Maar da ar komt nu niets meer van, Want het geld, dat hiervoor klaar ligt, gaat nu naar de kolenman! Maar wanneer de nood het hoogst is Komt de redding meestal gauw. Want de Gusto gaf de boodschap Dat men kolen brengen zou. Hij is de Directie dankbaar! Eerder dan hij had gedacht Kan hij nu zijn schoenen kopen. Nu er kolen zijn gebracht. v. Bommel. 56 (0)

Het Zeskant | 1956 | | pagina 14